google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Warsztaty dla Wolontariuszy Klucz do jutra w Fundacji DOBROdzieje się


Szanowni Państwo,

Zapraszamy na warsztaty dedykowane dla wolontariuszy Programu "Klucz do jutra" Fundacji EY, realizowanego przez Fundację DOBROdzieje się.


Celem warsztatów jest podniesienie Państwa umiejętności, kompetencji i przede wszystkim rozwój, który sprawi, że zarówno Państwo jak i dzieci korzystające z Państwa wsparcia, będziecie umieli pracować ze sobą w wyjątkowy sposób.


W tym roku chcemy zaprosić Państwa do 2 warsztatów oraz spotkań superwizyjnych. 

Mogą Państwo wybrać wszystkie, lub te, które najbardziej Państwa interesują.

Opisy znajdują się w pierwszej części strony, natomiast zapisy na warsztaty poniżej opisów.


1. SUPERWIZJA GRUPOWA I INDYWIDUALNA

Wolontariusze podkreślają wagę spotkań superwizyjnych. Spotkania te dają możliwość znalezienia odpowiedzi na pytania, ale także spokoju kiedy okazuje się, że nie można nic zrobić i trzeba czekać robiąc spokojnie to co do nas należy.  Wolontariusze będą mogli poddawać swoje działania superwizji tak, aby móc poczuć komfort w pracy. Spotkania superwizyjne będą miały formę grupową lub indywidualną. Tak jak od dwóch lat superwizję będzie prowadzić Justyna Łągiewczyk.


Termin: 25 maja 2024, indywidualne od godz. 10:30, grupowa o godz. 15:30

Miejsce: Siedziba Fundacji DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D w podwórzu, lokal 39

Ilość miejsc: 10 osób

Liczy się kolejność zgłoszeń.


Prosimy o wypełnienie formylarza:


2. WARSZTAT Z UDZIAŁEM KONI - KOMUNIKACJA WERBALNA I NIEWERBALNA

Konie pomagają ludziom rozpoznawać emocje, wyciągać głębokie przekonania, zamrożone doświadczenia. W zależności od otwartości proces z cochingowej pracy z emocjami może przejść do pracy terapeutycznej. Celem takiego spotkania jest lepsze zrozumienie siebie nawzajem, budowanie strategii radzenia sobie z konfliktem, poprawa komunikacji. Udowodniono, że praca z końmi znacznie zmniejsza objawy depresji i pomaga w przepracowywaniu traum.


Szkolenie poprowadzą: 

Izabela Nowakowska - od wielu lat pracująca z dziećmi, mentorka, terapeutka, trenerka. Pracuje metodą procesu w rozwoju człowieka. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla rodziców, nauczycieli i opiekunek dziecięcych. Prywatnie mama koniary.

Paulina Lee - od dziecka zakochana w koniach. Studentka psychologii. Trener medytacji w obecności koni, posiadaczka 2 certyfikatów szkoły Horse Way. Prywatnie właścicielka 4 koni.


Termin: 11 czerwca 2024, godz. 12:00 - czas zajęć 4 h

Miejsce: Malinowa Stajenka, ul. Żółwiowa 38a, Łódź

Ilość miejsc: 10 osób

Liczy się kolejność zgłoszeń.


Prosimy o wypełnienie formylarza:


3. SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE W STUDIO BACCARO I WSPÓLNE GOTOWANIE

Serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące rok programu "Klucz do Jutra" w formie wspólnego gotowania, w zaprzyjaźnionym Studio Baccaro.


Gotowanie to nie tylko sposób na przygotowanie posiłków, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu w miłym towarzystwie i odkrywania nowych smaków. Będziemy mieli, również okazję wspólnie zasiąść do stołu, skosztować naszych kulinarnych kreacji i porozmawiać o minionym roku oraz planach na przyszłość.


Będzie to nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale także szansa na podzielenie się historiami, budowanie więzi oraz celebrację osiągnięć.


Termin: 14 czerwca 2024, godz. 17:00

Miejsce: Studio Baccaro, OFF Piotrkowska, ul. Piotrkowska 138/140, różowe drzwi

Ilość miejsc: 10 osób

Liczy się kolejność zgłoszeń.


Prosimy o wypełnienie formylarza:


Serdecznie zapraszamy!


Comments


bottom of page