google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page

ZESPÓŁ FUNDACJI

Agnieszka.jpg

Agnieszka Nowicka

Prezes Fundacji

agnieszka.nowicka@fundacjadobrodzieje.pl

+48 501 02 00 08

Człowiek "orkiestra". Wierzę w to, że można zmienić świat na lepszy, zwłaszcza dla dzieci, którym świat zawalił się na głowę.


Z wykształcenia bankowiec, zawodowo specjalista od kampanii i projektów internetowych oraz e-commerce, przede wszystkim jednak współtwórca kampanii społecznej "Rodzina Jest dla Dzieci" promującej rodzicielstwo zastępcze i poszukującej rodziców dla dzieci po przejściach z łódzkich domów dziecka.

 

Wiedzę na temat potrzeb dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych zbierała podczas 2,5 lat pracy jako niezależny konsultant Wydziału Wspierania Pieczy Zastępczej - Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi, organizując projekty mające na celu wsparcie dzieci, a także opiekujących się nimi rodzin zastępczych.

Gariela-Halakiewicz-Fundacja-DOBROdzieje

Gabriela Halakiewicz

Zarząd Fundacji

gabriela.halakiewicz@fundacjadobrodzieje.pl

Człowiek "niemożliwe nie istnieje", czyli fundacyjna wróżka dla dzieci skrzywdzonych przez los.
 

Kompetencje i doświadczenie: pedagog społeczny, doradca zawodowy i społeczny, arte-terapeuta.

Przez 16 lat opiekun w Domu Dziecka, zaangażowana w pracę z dziećmi i rodziną.
Od 2001 roku związana z organizacjami pozarządowymi jako wolontariusz, a później pracownik 
Fundacji Gajusz (7 lat), gdzie zajmuje się organizacją pracy wolontariuszy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu kilkukrotne zwiększyła potencjał wolontariuszy, poprzez co wolontariusze byli nagradzani na poziomie województwa i kraju.

Swoje doświadczenie zdobywała również przez 12 lat w Fundacji Robinson Crusoe, prowadząc zajęcia wspierające proces usamodzielnienia wychowanków przebywających w pieczy zastępczej.

W Centrum Wspierania Rozwoju przez 12 miesięcy prowadziła superwizję dla mentorów,

Od 2 lat konsultant i współtwórca kampanii społecznej "Rodzina Jest dla Dzieci" w Wydziale Wspierania Pieczy Zastępczej - Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi. Odpowiedzialna za organizację wolontariatu, współpracę z partnerami i dobroczyńcami oraz wsparcie dla dzieci będących w pieczy zastępczej, dla rodzin zastępczych i biologicznych.

Damian-Paczesniak-Fundacja-DOBROdziejesi

Damian Pacześniak

Zarząd Fundacji

damian.paczesniak@fundacjadobrodzieje.pl

Człowiek "do dzieła", czyli motor wszelkich przedsięwzięć wymagających zaplanowania, zorganizowania i zarządzenia projektem, dla dobra dzieci po przejściach.

Zakochany od 14 lat w Wyjątkowej Kobiecie. Z miłości tej stał się ojcem dla 3 krnąbrnych dzieci. 
Urodzony i wychowany w Rzeszowie. Akademickie czasy spędził w Krakowie na Alma Mater. W Belfaście rozpoczął życie zawodowe i założył rodzinę. Od 10 lat w Łodzi, którą traktuje już jak swoje miejsce na ziemi. 

Od 3 lat konsultant i współtwórca kampanii społecznej "Rodzina Jest dla Dzieci" w Wydziale Wspierania Pieczy Zastępczej - Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi. Odpowiedzialny za organizację działań offline. promujących rodzicielstwo zastępcze w szkołach, uczelniach, galeriach handlowych, kinach, kościołach, czyli wszędzie gdzie można zainspirować ludzi do zostania rodziną zastępczą. Pracuje z myślą o najmłodszych mieszkańcach Łodzi, szczególne tych po trudnych przejściach związanych z chorobą lub odrzuceniem lub rozłąką z najbliższymi. 

bottom of page