google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page

PARTNERZY I DOBRODZIEJE

Poland In Your Pocket

Poland In Your Pocket

Za sprawą niezwykłego Partnera Poland In Your Pocket informacja o naszej fundacji znalazła się w wyjątkowej mapie o Łodzi. Poland In Your Pocket od ponad 20 lat inspiruje do przeżycia niezapomnianych chwil z podróży, dostarczając kluczowych informacji o polskich miastach oraz przedstawiając lokalne produkty i usługi podróżującym. Dociera do czytelników drukując przewodniki i mapy, prowadząc stronę internetową i aplikację mobilną oraz aktywne media społecznościowe.

Ikea dla Rodzin Zastępczych na Święta

Ikea dla Rodzin Zastępczych na Święta

Czasami Mikołaj realizuje zadania specjalne jeszcze przed świętami🎅 Tym razem Elfy z IKEA, Ikano Bank i Fundacji DOBROdzieje się ruszyły samochodem dostawczym z wymarzonymi meblami i dodatkami IKEA do rodzin zastępczych w Łodzi zgłoszonych przez pracowników Kampanii Rodzina Jest dla Dzieci - DZIĘKUJEMY! ❤️ Dzięki nowemu wyposażeniu te Święta będą wyjątkowe dla dzieci będących pod opieką rodzin. BARDZO DZIEKUJEMY! ❤️🎄

UNICEF - Łódź - nasz wspólny dom

UNICEF - Łódź - nasz wspólny dom

Uruchomiliśmy projekt "Łódź - nasz wspólny dom" w partnerstwie z Fundacją Swim For a Dream. Celem projektu jest odnalezienie balansu w niespokojnych czasach, balansu który pozwoli nauczyć się tolerancji, otwartości na drugiego człowieka, na jego wartości, a także kultury.

Farby-Dekoracje.pl remontuje DOBRE Miejsce

Farby-Dekoracje.pl remontuje DOBRE Miejsce

Serdecznie dziękujemy firmie oraz pracownikom Farby-Dekoracje.pl za włączenie się do remontu DOBREGO Miejsca. Projekt tapety przygotowany przez Panią Natalię Malinowską nadał wyjątkowego charakteru naszej sali warsztatowej. Z pewnością nie jeden raz będziemy wraz z dziećmi szukać ukrytych w dżungli zwierzaków.

Uniq Logistic - Firma Transportowa

Uniq Logistic - Firma Transportowa

Akcja List do Mikołaja to wyjątkowy projekt, dzięki któremu dzieci z rodzin zastępczych, domów dziecka i rodzin biologicznych wymagających wsparcia piszą listy do Mikołaja, ze swoim wymarzonym prezentem. Czasami prezenty przybywają do nas spoza Łodzi, w transporcie przepięknie zapakowanych paczek pomaga naszej Fundacji firma Uniq Logistic, która jest jak prawdziwy posłaniec Świętego Mikołaja przewożąc setki prezentów. Pięknie za to dziękujemy 🧡

FIRMA KOMFORT

FIRMA KOMFORT

Serdecznie dziękujemy Firmie Komfort za przekazanie "Fundacji DOBROdzieje się" 25 komputerów wraz z monitorami! Dziękujemy również za wsparcie w serwisowaniu komputerów: przedstawicielowi Firmy Komfort Panu Nikolasowi oraz fundacyjnemu, komputerowemu specowi - Adamowi. Dzięki Wam oraz Waszej wytrwałej pracy, komputery są gotowe do zajęć szkolnych. 😊

Fundacja Zaczytani.org

Fundacja Zaczytani.org

Dzięki zawartemu porozumieniu Fundacji Zaczytani.org i Fundacji DOBROdzieje się, książki z bookcrossingu będą cieszyć dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych oraz rodzin biologicznych, które podjęły trud, by dzieci wróciły do domu.

Wolontariat "Klucz do jutra"

Wolontariat "Klucz do jutra"

Fundacja EY i Fundacja DOBROdzieje się razem realizują program "KLUCZ DO JUTRA - Łódź" Projekt “Klucz do jutra - Łódź” Fundacji EY skierowany jest do dzieci z rodzin zastępczych oraz domów dziecka i polega na wsparciu edukacyjnym dzieci z zaległościami lub problemami w nauce. Nauczanie polega na modelu indywidualnej opieki przez jednego wolontariusza nad jednym dzieckiem. Tworzą w ten sposób zespół, który razem pracuje nad jednym przedmiotem godzinę lub półtorej tygodniowo.

Sii Polska

Sii Polska

O tym, że fajnie jest pomagać wiedzą doskonale pracownicy Firmy Sii Polska w Łodzi. Wspólnie zorganizowaliśmy dla dzieci piękną wyprawkę do szkoły, programiści przygotowali super warsztaty LEGO dla najmłodszych z rodzin zastępczych oraz wyremontowaliśmy pokój dwóch nastolatków wychowywanych przez Babcię i Dziadziusia. Dziękujemy!

Hanna Zdanowska

Hanna Zdanowska

Prezydent Miasta Łodzi gość specjalny pierwszego spotkania z cyklu "Między Nami Dziewczynami", mówiła o tym, jak uwierzyć w siebie, spełniać swoje marzenia i znaleźć w sobie motywację do działania nawet przy najtrudniejszych wyzwaniach.

DoubleTree By Hilton ŁÓDŹ

DoubleTree By Hilton ŁÓDŹ

Gospodarz trzeciego spotkania. Zwiedzanie zakamarków hotelu, w tym salę koncertową, bankietową, apartament prezydencki, basen i kino. A później pyszności w loży w hotelowej kawiarni.

Anna Wolska

Anna Wolska

Nauczyciel jogi, podróżniczka. Opowiedziała nam o swojej podróży dookoła świata oraz przeprowadziła wspaniałą praktykę jogi.

big bang Studio

big bang Studio

Gospodarz naszego 4 spotkania. Studio zaoferowało nam wspaniałe wnętrza do praktykowania jogi i snucia opowieści o podróżach. Hitem spotkania było przepyszne ciasto marchewkowe. Dziękujemy!

Producent kosmetyków naturalnych

Producent kosmetyków naturalnych

NATURATIV przygotował wspaniałe prezenty w postaci aromatycznych kosmetyków naturalnych

Maja Krasowska

Maja Krasowska

Opowieści o starcie w dorosłość, podróży dookoła świata oraz o tym, jak pięła się po szczeblach kariery w San Francisco.

Smart Kid Academy

Smart Kid Academy

Partner projektu - Wparcie w zarażaniu dziewcząt przedsiębiorczością.

Damian Marchlewicz

Damian Marchlewicz

Zwycięzcy IV edycji programu Hell's Kitchen i szef kuchni w restauracji KLUB WINO, dyrygował wspólnym gotowaniem.

Baccaro Studio Kuchenne

Baccaro Studio Kuchenne

Gospodarz drugiego spotkania - Atmosfera w Baccaro jest jak w rodzinnej kuchni, w końcu najlepsze rozmowy i imprezy toczą się zawsze tutaj.

Bluerank

Bluerank

Agencja reklamowa - partner projektu w zakresie edukacji na temat budowy wizerunku w Internecie.

Klaudia Włodarczyk

Klaudia Włodarczyk

Klaudia Włodarczyk - Social Media Specialist w Bluerank - Specjalistka od zarządzania kontami na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz reklamy w mediach społecznościowych, pokazywała, w jaki sposób można wypromować produkt lub usługę. Były i te dobre praktyki, i dużo słabsze, a nawet mocno kontrowersyjne pomysły na reklamę.

Indigo Nails Sp. z  o.o. Sp. k.

Indigo Nails Sp. z o.o. Sp. k.

Darczyńca pięknych dziewczęcych bluz - prezenty od firmy Indigo Nails

bottom of page