google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g AKCJA LIST DO MIKOŁAJA | Fundacja DOBROdzieje się

AKCJA LIST DO MIKOŁAJA - 2023

Fundacja-DOBROdzieje się-Akcja-List-do-Mikołaja.png

Zapraszamy do Akcji LIST DO MIKOŁAJA 2023 – To już 6 edycja!
Mamy już ponad
3209 listów od dzieci i od podopiecznych Domów Pomocy Społecznej!

I tyleż samo Mikołajów! Dziękujemy!
Aktualnie wszystkie listy od dzieci i seniorów, z opisanymi świątecznymi marzeniami, są zaopiekowane i znalazły swoich Mikołajów.

UWAGA!

Dla osób, które jeszcze chciałyby wziąć udział w Akcji, przygotowaliśmy specjalny link do zrzutki, gdzie można wpłacać datki na zakup prezentów dla dzieci, które prześlą list do Mikołaja tuż przed Wigilią, a także dla dzieci które opisały w listach swoje pasje i proszą o dostęp do zajęć rozwijających ich talenty: naukę malowania, tańca, śpiewania, pływania, wspinaczki, gotowania i wielu, wielu innych.

Chcielibyśmy z początkiem Nowego Roku rozpocząć tego rodzaju warsztaty dla dzieci, widzimy bowiem ogromne zapotrzebowanie.
Dzięki wpłatom fundacyjne Elfy, będą mogły zrealizować opisane marzenia :)

Link do zrzutki >>>>>>>  https://zrzutka.pl/auuzft

Jeśli możesz, zachęć do akcji swoją rodziną, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, współpracowników.

I pamiętaj, że „dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli”!

Informacja dla Mikołajów, którzy otrzymali listy od dzieci!

Instrukcja przygotowania prezentu:

1. Zapakuj prezent w jedna paczkę (dotyczy to zwłaszcza prezentów, które składają się z kilku części)

2. Prosimy, żeby opakowanie prezentu było świąteczne, w takiej postaci, by można je było postawić pod choinką

3. NAJWAŻNIEJSZE! Na opakowaniu prezentu, trwale, DUŻYMI LITERAMI I CYFRAMI prosimy napisać numer prezentu i imię dziecka - to jedyne dane potrzebne do identyfikacji DZIECKA, i dostarczenia prezentu do właściwej osoby.

4. Paczkę prosimy dostarczyć najpóźniej do 18 grudnia 2023 do Fundacji DOBROdzieje się w Łodzi, ul. Piotrkowska 80, podwórze kamienicy, przy drugiej bramie.

Fundacyjne Elfy czekają na paczki od poniedziałku do piątku od 12:00 do 17:00, w sobotę od 10:00 do 14:00.

UWAGA!

Jeśli Mikołaj jest spoza Łodzi lub nie może dostarczyć paczki osobiście prosimy kierować przesyłkę z prezentem za pośrednictwem KURIERA w zabezpieczającym go pudełku na adres:

Fundacji DOBROdzieje się, 90-102 Łódź, ul. Piotrkowska 80, klatka D, lokal 39

Numer telefonu do fundacji, który można podać kurierowi, żeby łatwiej odnalazł Magazyn Mikołaja: 501 02 00 08

Z góry serdecznie dziękujemy!

Zobacz, jak wyjątkowe były poprzednie Akcje List do Mikołaja:

Jeśli chcesz możesz wybrać wariant łatwiejszy, żeby dołączyć do naszej Akcji List do Mikołaja!

Będziemy bardzo wdzięczni za zakup kart podarunkowych do łódzkich galerii handlowych lub przelew na konto Fundacji DOBROdzieje się, wpisując w tytule przelewu hasło:

List do Mikołaja

NR RACHUNKU 74 1140 2004 0000 3502 8017 9891

Dzięki temu nasz zespół Elfów będzie mógł zakupić prezenty dla listów, które przyjdą do nas od dzieci w ostatniej chwili.

Za cześć pieniędzy, która pozostanie po Akcji List do Mikołaja, Fundacja DOBROdzieje się zakupi komputery dla najbardziej potrzebujących dzieci, tak by miały szansę, na równi z innymi uczniami do nauki i dostęp do komputera na co dzień.

INFORMACJA DLA MIKOŁAJÓW, KTÓRZY JUŻ OTRZYMALI LISTY OD DZIECI

1. Uprzejmie prosimy o dokładne i TRWAŁE opisanie adresata na opakowaniu prezentu, wpisując dane zawarte w Liście do Mikołaja, w tym numer listu

2. Prezent prosimy dostarczyć do 1 grudnia 2023 do Fundacji DOBROdzieje się rezydującej na czas akcji przy ul. Piotrkowskiej 80.

Bardzo dziękujemy wszystkim Mikołajom!

Akcja List do Mikołaja jest realizowana we współpracy Fundacji DOBROdzieje się, Pani Izabeli Król i Centrum Administracyjnego Pieczy Zastępczej w Łodzi.

Tegoroczna akcja jest już 6 edycją projektu, do tej pory obdarowanych zostało 300 dzieci w 2018 roku, ponad 700 dzieci w 2019 roku, 1211 dzieci w 2020, 1550 w 2021, 1888 dzieci i 200 seniorów w 2022 roku.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Jeśli możesz zachęć do akcji swoją rodziną, przyjaciół i znajomych.

I pamiętaj, że „dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli”.

Świąteczne Elfy z Fundacji DOBROdzieje się