google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page

O PROJEKCIE - MIĘDZY NAMI DZIEWCZYNAMI

O-projekcie.png

Poszerzanie horyzontów, odkrywanie pasji, budowanie wiary w siebie, zdobywanie wiedzy
i umiejętności, wskazywanie wzorców i modelu fajnego dorosłego.
Projekt kierujemy do dziewcząt w wieku 15-18 lat z domów dziecka i rodzin zastępczych.

Każda dziewczyna ma w sobie ogromny potencjał, ale czasami potrzebuje wsparcia, żeby odkryć własne możliwości. 

Sprawmy, by mogły w pełni rozwinąć skrzydła. 


Każde spotkanie to także okazja do rozmów pomiędzy uczestniczkami, gośćmi i organizatorkami projektu. Rozmawiamy o życiu, szczęściu, rodzinie, pasjach, ale i problemach związanych ze szkołą, pracą i relacjami społecznymi. Wspólnie tworzymy grupę dyskusyjną i grupę wsparcia, dzielimy się swoimi doświadczeniami, odkrywamy wzajemnie swoje światy.
 

Każde spotkanie jest wyjątkowe i niezapomniane.

Nasze dotychczasowe spotkania to wspólne gotowanie Panią Prezydent Hanną Zdanowską, tworzenie piosenki z artystą Bartkiem Grzankiem, poznawanie pracy menadżera w DoubleTree by Hilton Hotel Łódź, pieczenie pierniczków, które stały się prezentem dla naszych darczyńców i wiele wiele innych spotkań.

Dołącz do nas i podziel się swoją pasją, zawodem, doświadczeniami. Każda historia jest ważna, bo pokazuje zarówno szanse, jak i przestrogi. Pomaga obrać kierunek!

Skontaktuj się z nami, na pewno wspólnie zorganizujemy świetne spotkanie.

kontakt@fundacjadobrodzieje.pl

Hanna Zdanowska

Hanna Zdanowska

Prezydent Miasta Łodzi gość specjalny pierwszego spotkania z cyklu "Między Nami Dziewczynami", mówiła o tym, jak uwierzyć w siebie, spełniać swoje marzenia i znaleźć w sobie motywację do działania nawet przy najtrudniejszych wyzwaniach.

DoubleTree By Hilton ŁÓDŹ

DoubleTree By Hilton ŁÓDŹ

Gospodarz trzeciego spotkania. Zwiedzanie zakamarków hotelu, w tym salę koncertową, bankietową, apartament prezydencki, basen i kino. A później pyszności w loży w hotelowej kawiarni.

Anna Wolska

Anna Wolska

Nauczyciel jogi, podróżniczka. Opowiedziała nam o swojej podróży dookoła świata oraz przeprowadziła wspaniałą praktykę jogi.

big bang Studio

big bang Studio

Gospodarz naszego 4 spotkania. Studio zaoferowało nam wspaniałe wnętrza do praktykowania jogi i snucia opowieści o podróżach. Hitem spotkania było przepyszne ciasto marchewkowe. Dziękujemy!

Maja Krasowska

Maja Krasowska

Opowieści o starcie w dorosłość, podróży dookoła świata oraz o tym, jak pięła się po szczeblach kariery w San Francisco.

Damian Marchlewicz

Damian Marchlewicz

Zwycięzcy IV edycji programu Hell's Kitchen i szef kuchni w restauracji KLUB WINO, dyrygował wspólnym gotowaniem.

Baccaro Studio Kuchenne

Baccaro Studio Kuchenne

Gospodarz drugiego spotkania - Atmosfera w Baccaro jest jak w rodzinnej kuchni, w końcu najlepsze rozmowy i imprezy toczą się zawsze tutaj.

Bluerank

Bluerank

Agencja reklamowa - partner projektu w zakresie edukacji na temat budowy wizerunku w Internecie.

Klaudia Włodarczyk

Klaudia Włodarczyk

Klaudia Włodarczyk - Social Media Specialist w Bluerank - Specjalistka od zarządzania kontami na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz reklamy w mediach społecznościowych, pokazywała, w jaki sposób można wypromować produkt lub usługę. Były i te dobre praktyki, i dużo słabsze, a nawet mocno kontrowersyjne pomysły na reklamę.

Indigo Nails Sp. z  o.o. Sp. k.

Indigo Nails Sp. z o.o. Sp. k.

Darczyńca pięknych dziewczęcych bluz - prezenty od firmy Indigo Nails

bottom of page