google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g SFINANSUJ BADANIA SPECJALISTYCZNE | Fundacja DOBROdzieje

SFINANSUJ LUB PODARUJ BADANIA SPECJALISTYCZNE
DLA DZIECI Z RODZIN ZASTĘPCZYCH

W Fundacji jesteśmy po wielu rozmowach z rodzinami zastępczymi, poznaliśmy ich najgorętrze potrzeby. Jedną z nich jest dostęp do lekarzy specjalistów. Dlaczego?

Dzieci, które trafiają do pieczy zastępczej, czyli do pogotowania opiekuńczego, rodziny zastępczej, czy domu dziecka, są jak "biała karta". Nie znane są ich przeżycia, ale również nie jest znany stan zdrowia. Nie ma wiedzy, czy dziecko było szczepione, czy jest leczone na jakąś chorobę, czy dokuczają mu jakieś choroby. W takiej sytuacji najważniejsze jest poznanie jego historii zdrowia.

Dlatego bardzo ważna jest jak najszybsza wizyta u lekarza, który zaopiniuje z jakimi specjalistami należy się spotkać, by zdiagnozować aktualny stan dziecka.

Dlatego Fundacja DOBROdzieje się we współpracy z Przychodniami Salve, organizuje dostęp do lekarzy specjalistów dla dzieci, które trafiają do pieczy zastępczej.

Każdemu dziecku w rodzinie zastępczej w Łodzi przysługują dwa BEZPŁATNE skierowania do lekarza, wybranego z listy dostępnych specjalistów w Przychodniach Salve w Łodzi.

Lekarze specjaliści w Przychodniach Salve:

• Alergolog dziecięcy

• Radiolog dziecięcy

• Urolog dziecięcy

Zachęcamy do pomagania!

Jeśli chcesz sfinansować badania specjalistyczne dzieci z rodzin zastępczych, przekaż datek finansowy na nasze konto bankowe:

NR RACHUNKU FUNDACJI W ZŁOTÓWKACH

74 1140 2004 0000 3502 8017 9891

Tytuł przelewu:

Darowizna na badania specjalistyczne dla dzieci

--

Jeśli jesteś lekarzem i chcesz przeznaczyć wizytę u Ciebie w gabinecie, jako lekarza specjalisty, dla dzieci z rodzin zastępczych, skontaktuj się z nami:

kontakt@fundacjadobrodzieje.pl

501 02 00 08 - Kontakt do Agnieszki Nowickiej - Prezesa Zarządu Fundacji.

Wspólnie ustalimy najbardziej dogodny dla Ciebie model ustalania wizyt, czy objęcia opieki nad jedną rodziną.