google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY! ❤️ Za 118 komputerów dla dzieci z rodzin zastępczych

W naszej Fundacji spotykamy mnóstwo wyjątkowych osób, które decydują się pomagać dzieciom z rodzin zastępczych i domów dziecka. Jedną z takich cudownych osób jest Pani Ewa, która widząc ogrom potrzeb związanych z nauką zdalną, zdecydowała się na wykup 118 komputerów poleasingowych w swojej firmie i podarowanie ich najbardziej potrzebującym dzieciom. Komputery są już w Fundacji! W najbliższą sobotę będą serwisowane, by mogły trafić do dzieci gotowe do nauki. Dziękujemy serdecznie naszym wyjątkowym wolontariuszom/specom IT, że dedykują swój sobotni czas na przejrzenie każdego komputera.UWAGA RODZINY ZASTĘPCZE! Rodziny zastępcze z Łodzi, które są w potrzebie i nie mają sprawnego sprzętu komputerowego dla swoich podopiecznych, prosimy o kontakt mailowy z Gabrysią:

POPROSIMY TEŻ O DALSZE WSPARCIE! Zapraszamy do kontaktu osoby lub firmy, które mogłyby nas wesprzeć w dalszym kompletowaniu sprzętu dla dzieci z rodzin zastępczych, zwłaszcza spokrewnionych, gdzie pieczę sprawuje babcia lub dziadziuś. Tym dzieciom potrzebne jest największe wsparcie!

Kontakt: agnieszka.nowicka@fundacjadobrodzieje.pl Z góry pięknie dziękujemy!

Comments


bottom of page