google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Udało się! Otwieramy DOBRE MIEJSCE :)

Szanowni Państwo,

W imieniu zarządu Fundacji DOBROdzieje się mam przyjemność przekazać, że po kilku miesiącach pracy przy remoncie DOBREGO MIEJSCA, jesteśmy gotowi na uroczyste otwarcie nowej siedziby Fundacji przy ul. Piotrkowskiej 80 – przyjaznego miejsca wsparcia dla dzieci z rodzin zastępczych, domów dziecka i świetlic środowiskowych, a także dla ich niezwykłych opiekunów.


Uroczyste otwarcie rozpocznie się w nowej siedzibie Fundacji DOBROdzieje się znajdującej się na ul. Piotrkowskiej 80 (wejście znajduje się w podwórku kamienicy, 3 drzwi po prawej stronie, 3 piętro), w dniu 22 października 2021.

Zapraszamy serdecznie naszych wspaniałych Dobrodziejów, którzy wsparli nas nas rzeczowo, finansowo, a także dobrym słowem, które dodawało nam skrzydeł.


Przed nami zaplanowanych już wiele warsztatów od arteterapii zaczynając, przez godziny bezTROSKI, aż po relaksujące masaże. Kontynuować będziemy projekty Między nami dziewczynami i Między nami chłopakami, lista wyjątkowych gości, którzy chcą podzielić się swoimi pasjami, zawodami, przygodami, jest już bardzo długa. :)


Dlatego zapraszamy na otwarcie przede wszystkim rodziny zastępcze, dyrektorów placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także pracowników CAPS, którym każdego dnia zależy na dobru dzieci po przejściach.

To miejsce jest dla Was i dla Waszych podopiecznych.

Comments


bottom of page