google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Siła integracji wśród rówieśników i moc budowania relacji

W miniony piątek w naszej Fundacji odbyły się niesamowicie kreatywne warsztaty z ARTETERAPII zorganizowane dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.

W trakcie tej wyjątkowej podróży przez krainę wyobraźni jej uczestniczki i uczestnicy dowiedzieli się nie tylko, jak wielkie talenty kryją się w ich głowach. Dzięki szeregowi ciekawych ćwiczeń i zadań przekonali się oni przede wszystkim o sile integracji między rówieśnikami i mocy budowania relacji opartych na wzajemnym wsparciu i zaufaniu.


Dziękujemy Małgorzata Druszcz - prowadzącej warsztaty, za moc kreatywnych inspiracji, których dostarczyła naszym podopiecznym i za to, że nieustannie tworzy w naszej Fundacji bezpieczną przestrzeń dla dzieci i młodzieży.


A jeśli Tobie podoba się to, co robi Fundacja DOBROdzieje się, to pamiętaj o nas podczas składania najbliższego zeznania podatkowego i WPISZ KRS 0000847857, wybierając organizację pożytku publicznego.

Dzięki Twojemu wsparciu kolejne dziecko zyska szansę na lepszą przyszłość pełną szerokich możliwości i sukcesów

DZIĘKUJEMY!

________________________

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
Comments


bottom of page