google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

ROZWIJAJ POTENCJAŁ - praca z dzieckiem z FAS w Bibliotece Traf

20 lutego 2024 w Biblioteka TRAF odbyło się bardzo ważne dla nas spotkanie - warsztat ROZWIJAJ POTENCJAŁ - praca z dzieckiem z FAS, podczas którego porozmawialiśmy wspólnie z rodzicami i nauczycielami o tym czym jest FAS oraz jak wychowywać i pracować z dziećmi dotkniętymi Alkoholowym Zespołem Płodowym.


Projekt ten jest owocem wielu godzin certyfikowanych szkoleń, kursów i konferencji, których uczestniczką była Prezeska naszej Fundacji - Agnieszka Nowicka. Wszystko po to, aby jeszcze skuteczniej pomagać rodzinom zastępczym oraz ludziom, otwierającym swoje serca na wsparcie dzieci i młodzieży.


Dziękujemy gościni specjalnej Agnieszka Kaszuba-Gałka, która podzieliła się z nami swoim doświadczeniem i cennymi historiami rodzica zastępczego. Nieustannie jesteś dla nas wszystkich ogromną inspiracją i dobrym duchem naszej Fundacji!  


 Na kolejne spotkanie z cyklu Rozwijaj potencjał - Praca z dzieckiem z FAS zapraszamy już 7 marca 2024 o 16:00 do Fabryka Aktywności Miejskiej. SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

___________________________

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
Commenti


bottom of page