google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
Fundacja DOBROdzieje się

Program "Bezpieczny Staż" - zdobądź doświadczenie zawodowe

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe już w czasie nauki w szkole? Dołącz do programu Fundacji Samodzielni Robinsonowie "Bezpieczny Staż"! Oferujemy młodzieży w wieku 16-25 lat wyjątkową szansę na rozwój umiejętności i poznanie świata pracy w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.  W aktualnej ofercie znajdziesz staże do wyboru w dwóch miejscach: w Żabce i na Orlenie.

Udział w programie "Bezpieczny Staż" to nie tylko szansa na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, ale także wiele innych korzyści, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twoją przyszłość.

Na stażu zyskasz pewność siebie w kontaktach z ludźmi, nauczysz się cierpliwości i wyrozumiałości.. Poznasz, jak wygląda prawdziwe środowisko pracy, co da Ci dobry start w dorosłym życiu.

Dzięki stypendium za staż, będziesz mógł odłożyć pieniądze na wakacje lub inne przyjemności. A co najważniejsze, zdobędziesz cenne umiejętności i doświadczenia, które wyróżnią Cię na rynku pracy.

Stypendium za staż (dla osób uczących się):

- 2 tygodnie stacjonarny - 800 zł na rękę

- 4 tygodnie stacjonarny - 1900 zł na rękę

Staż w sklepie Żabka

Zadania - obsługa klienta, przyjmowanie i wykładanie towaru, obsługa paczek i punktu gastronomicznego.

Film o stażu w sieci sklepów żabka: https://www.youtube.com/watch?v=PLF2qTrtNQE

Staż na stacji benzynowej Orlen

KONIECZNA KSIĄŻECZKA SANEPID

Badanie trwa ok. 2 tygodni i musi być wykonane przed rozpoczęciem stażu. Bez tego nie ma możliwości odbycia stażu w sklepie Żabka i na stacji benzynowej Orlen. Koszty pokrywa Fundacja.

Na zakończenie stażu młodzież otrzyma opinię i rekomendacje.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej:

Zapraszamy!