google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Lipcowe spotkanie z Bajką


Zapraszamy serdecznie na magiczne „Spotkanie z Bajką” 19 lipca od godz. 15:00 do 17:00 w Fundacji DOBRodzieje się! To wyjątkowe wydarzenie przeniesie Wasze dzieci w świat ulubionych baśni i legend, gdzie każda chwila jest pełna czarów i przygód.  

W ten niezwykły dzień nasza fundacja zamieni się w baśniową krainę, gdzie każdy może stać się swoją ulubioną postacią z bajki. Zapraszamy wszystkie dzieci w przebraniach – każdy mały książę, księżniczka, wróżka czy superbohater otrzyma wyjątkową nagrodę, prosto z królewskiego skarbca.


Co czeka na naszych małych gości:  

  • Czytanie bajek – zanurz się w magicznych opowieściach, które ożyją na Twoich oczach. Czarodzieje, księżniczki i bohaterowie opowieści będą czekać, by opowiedzieć swoje niezwykłe historie.

  • Konkursy – spróbuj swoich sił w baśniowych konkursach, w których zmierzą się najodważniejsi rycerze i najbystrzejsze księżniczki. Czeka na Was mnóstwo radości i śmiechu.

  • Interaktywne zabawy – baw się wśród postaci z bajek, które przygotowały specjalne gry i zabawy nawiązujące do ich niezwykłych przygód. Każda zabawa to nowa przygoda!

Przyjdź i zanurz się w baśniowy świat, gdzie każdy może być bohaterem swojej własnej historii. „Spotkanie z Bajką” to wspaniała okazja, by przeżyć niezapomniane chwile w świecie pełnym fantazji i magii. Do zobaczenia w krainie baśni, gdzie wszystko jest możliwe!  


Termin: 19 lipca, godz. 15:00

Czas trwania: 2 godziny

Miejsce: Fundacja DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.


Warsztaty są możliwe dzięki ogromnemu sercu Fundacji Zaczytani.org.


Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej: https://forms.gle/nrkt8Va6i5wp5kUj8


Zapraszamy!

コメント


bottom of page