google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

KRS 0000847857 przekaż 1,5% na projekty Fundacji DOBROdzieje sięFundacja DOBROdzieje się od lat z pasją angażuje się w wsparcie rozwoju dzieci z rodzin zastępczych i domów dziecka. Naszą misją jest tworzenie warunków, sprzyjających rozwijaniu młodych talentów i otwieranie przed dziećmi i młodzieżą drzwi do lepszej przyszłości.

W Łodzi w pieczy zastępczej (rodzinach zastępczych, domach dziecka, pogotowiach opiekuńczych) wychowuje się ponad 2000 dzieci. Dołącz do nas i pomóż w tworzeniu bezpiecznego oraz przyjaznego świata dla dzieci w potrzebie.

 

Dlaczego warto wspierać rozwój talentów dzieci z rodzin zastępczych i domów dziecka?

Dzieci z rodzin zastępczych i domów dziecka często muszą stawiać czoła życiowym trudnościom i wyzwaniom. Pomoc w rozwoju ich pasji, zainteresowań czy umiejętności może okazać się kluczowym elementem budowania ich pewności siebie oraz poczucia własnej wartości. Głęboko wierzymy, że każde dziecko ma swój niepowtarzalny talent, który, gdy tylko odpowiednio się go rozwija, może przekształcić się w siłę napędową do osiągnięcia sukcesu w dorosłym życiu.

 

Jak możesz pomóc?

Jednym z najskuteczniejszych i rekomendowanym sposobem wsparcia naszej misji jest przekazanie 1,5% podatku na rzecz Fundacji DOBROdzieje się. To prosta a jednocześnie ogromna forma pomocy, która umożliwi nam zorganizowanie i opłacenie warsztatów oraz zajęć edukacyjnych dla najmłodszych.

 

W jaki sposób dokonać przekazu 1,5%?

Wybierz w formularzu PIT opcję „1,5% podatku na organizację pożytku publicznego” i wpisz numer KRS Fundacji DOBROdzieje się: 0000847857

Następnie ciesz się satysfakcją ze wspierania rozwój talentów najbardziej potrzebujących!

 

Co zyskujesz, wspierając Fundację DOBROdzieje się?

Przede wszystkim dajesz szansę dzieciom na lepszą przyszłość pełną szerokich możliwości i sukcesów. Ponadto jako darczyńca, masz pewność, że Twoja pomoc jest inwestycją w rozwój społeczeństwa, gdzie każde dziecko ma takie same szanse na realizację swoich marzeń.

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie i wielkie serce. Razem możemy zmieniać świat, sprawiając, że DOBRO jako jedyna wartość mnoży się, gdy się nim dzielisz!

 

Dołącz do naszej społeczności DOBROdziei i razem z nami buduj lepszą przyszłość dla najmłodszych!

Dziękujemy!

Fundacja DOBROdzieje się

Comments


bottom of page