google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Koncert Charytatywny w Chmurach - "Razem możemy wszystko"

Koncert Charytatywny w Chmurach - "Razem możemy wszystko"

DOBRE dźwięki koncertu charytatywnego „Razem możemy wszystko”.

Koncert Charytatywny „Razem możemy wszystko”, odbędzie się 17 listopada 2023 o godz. 18:00 w budynku Hi Piotrkowska i obiecuje wspaniałą muzyczną rozrywkę, dobrą zabawę i zapierające dech w piersiach widoki na wieczorną panoramę miasta Łodzi z 19. piętra wieżowca, ale przede wszystkim zakłada wsparcie dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i domów dziecka, które na co dzień są podopiecznymi Fundacji DOBROdzieje się.

Na scenie pojawią się prowadzący koncert: Andrzej Hak, Hubert Piątek, Mariusz Rusin. Oraz wyjątkowi artyści: Flori, Barbara Zuchowicz, Emilia Kudra, Adam Zalewski, Adam Stachowiak, Arthur Lewinowicz, Mateusz Celer oraz pokaz mody firmy Sthorm.

Podczas koncertu zaprosimy Gości do licytacji na rzecz dzieci z pieczy zastępczej oraz do Akcji „List do Mikołaja” organizowanej przez Fundację DOBROdzieje się, która od lat przynosi uśmiech na twarzach dzieci z rodzin zastępczych, domów dziecka i świetlic środowiskowych. Możesz też dołączyć do wpłaty online: https://zrzutka.pl/auuzft

Zachęcamy wszystkich ludzi o dobrym sercu do włączenia się w szerzenie magicznej atmosfery Świąt i spełniania marzeń najmłodszych, które nadsyłane są przez dzieci w listach na adres Fundacji. Podczas pięciu edycji Akcji List do Mikołaja roku, dzięki hojności darczyńców i zaangażowaniu wolontariuszy, Fundacji DOBROdzieje się, Centrum Administracyjnego Pieczy Zastępczej udało się obdarować wymarzonymi prezentami aż 5649 dzieci oraz 200 Seniorek i Seniorów z Domów Pomocy Społecznej.

Podczas licytacji dostępne będą:

• Wyjątkowa biżuteria z najnowszej kolekcji W.Kruk

• 4 vouchery do Studia Kulinarnego Baccaro – na wspólne gotowanie z przyjaciółmi

• Bukiet kwiatów, który zachwyci każdą kobietę

• Oraz wiele, wiele pięknych, cieszących duszę przedmiotów, również tych wykonanych przez dzieci wspierane przez fundację DOBROdzieje się

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu i cieszenia się piątkowym, listopadowym wieczorem, który wesprze dzieci z rodzin zastępczych i domów dziecka. Wierzymy, że wszystkie dzieci mogą mieć radosne dzieciństwo, zwłaszcza podczas Świąt.

Dołącz do nas!