google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Klub sportowy Colt zaprasza na BEZPŁATNE zajęcia z strzelnictwa sportowego!Klub sportowy Colt zaprasza na zajęcia z strzelnictwa sportowego!

Organizujemy bezpłatne, regularne zajęcia strzeleckie na strzelnicy Top-Shot w Łodzi dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Uczestnicy będą podzieleni na 20-osobowe grupy, a każda z nich zrealizuje 20-godzinny program, który obejmuje:

  • Teoria (5 godzin): historia strzelectwa, zasady bezpieczeństwa, budowa i działanie broni, oraz pierwsza pomoc.

  • Praktyka (15 godzin): techniki strzeleckie, bezpieczne posługiwanie się bronią, oraz pierwsza pomoc.

Każde zajęcia trwają od 45 do 60 minut i są prowadzone z użyciem sportowej broni i fabrycznie nowej amunicji. Zapewniamy ochronę słuchu i wzroku dla wszystkich uczestników.

Warsztaty ze strzelnictwa sportowego  to unikalna okazja dla młodzieży do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach strzeleckich na strzelnicy Top-Shot w Łodzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość:

  • Rozwoju umiejętności strzeleckich pod okiem doświadczonych instruktorów.

  • Zapoznania się z historią i zasadami bezpieczeństwa związanymi z posługiwaniem się bronią.

  • Nauki pierwszej pomocy medycznej, nie tylko przydatnej na strzelnicy, ale także w życiu codziennym.

Projekt nie tylko wspiera rozwój fizyczny i umiejętności sportowych, ale także integruje młodych ludzi i promuje postawy patriotyczne. Jest to również otwarta oferta dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, zapewniająca im możliwość aktywnego uczestnictwa i rozwoju.

Dołącz do nas i odkryj fascynujący świat strzelectwa sportowego oraz zdobądź nieocenione umiejętności życiowe!


Strzelnica Top-Shot w Łodzi to profesjonalne obiekty, a klub sportowy Colt posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Prowadzi jedną z największych sekcji strzeleckich w województwie łódzkim, organizuje kursy pierwszej pomocy i szkolenia dla instruktorów strzelectwa.  

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.


Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej:


ZAPRASZAMY!

Comments


bottom of page