google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g "Internetowe Rewolucje" - BEZPŁATNY 6-dniowy warsztat edukacyjny / "Інтернетові революції" - БЕЗКОШТ

Zapraszamy na BEZPŁATNE kreatywne 6-dniowe warsztaty edukacyjne ''Internetowe rewolucje''

Start zajęć 17.07.2023, codziennie do 22.07.2023, zawsze od godz. 10:00 do 12:30.

Zapisy / записи: https://forms.gle/oKvQGWxFUDBksTrv6

Miejsce: Fundacja DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D, 3 piętro

Grupa warsztatowa: 10 uczestników Termin: od 17 do 22 lipca 2023, zawsze od godz. 10:00 Czas: 2,5 godziny + kwadrans przerwy Miejsce: Siedziba Fundacji, ul. Piotrkowska 80Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Edukacja w zakresie: posługiwania się mediami społecznościowymi oraz profilaktyki uzależnień cyfrowych. Zajęcia dedykowane są dla konkretnej grupy wiekowej (14-18 lat) i dostosowane tak, by wykorzystać największy zasób słownictwa młodzieżowego.

Warsztat opracowany został przez panią Agnieszkę Misztal. Organizatorem warsztatów jest Fundacja DOBROdzieje się. Projekt finansowany przez IKEA i realizowany we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja w ramach programu „Bezgraniczni Przyjaciele”.

---

Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНІ творчі 6-денні освітні майстер-класи "Інтернетові революції" Початок занять 17.07.2023, щодня до 22.07.2023, завжди з 10:00 до 12:30.

Місце: Фундація DOBROdzieje się, вул. Піотрковська 80, під'їзд D, 3 поверх Група майстер-класу: 10 учасників

Термін: від 17 до 22 липня 2023 року, завжди з 10:00

Тривалість: 2,5 години + п'ятнадцять хвилин перерви

Кількість місць обмежена, враховується порядок подання заявок.

Освіта в галузі: користування соціальними медіа та профілактика цифрових залежностей. Заняття призначені для конкретної вікової групи (14-18 років) та адаптовані для використання найбільшого словникового резерву молоді.

Майстер-клас розроблений пані Агнєшкою Мішталь. Організатором майстер-класів є Фундація DOBROdzieje się.

Проект фінансується IKEA та реалізується у співпраці з Фундацією Святого Миколая в рамках програми "Безмежні Друзі".

Zajęcia prowadzi:

Agnieszka Misztal - magistra pedagogiki, absolwentka studiów MBA Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, w trakcie podyplomowych studiów „Psychiatria i Psychologia Sądowa” Wydziału Prawa UŁ a także licznych szkoleń, kursów i warsztatów.

Tytuł trenera biznesu otrzymała wraz z certyfikatem w 2016 roku w International Trainers and FacylitarorFederation.

Dostrzegła zjawisko masowego uzależniania się od mediów, smartfona i cyfrowych urządzeń. W trakcie działań własnych opracowała plan, który przerodził się w koncept, a następnie w kompletny program pedagogiczny, pozwalający na zmianę nawyków i zdystansowanie się do problemu tych uzależnień.

---

Агнешка Мішталь – магістр педагогіки, випускниця MBA на факультеті менеджменту Лодзького університету, під час аспірантури «Психіатрія та судова психологія» на юридичному факультеті Лодзького університету, а також численні тренінги, курси та майстерні. Звання бізнес-тренера разом із сертифікатом отримала у 2016 році в International Trainers and Facilitaror Federation. Вона помітила феномен масової залежності від медіа, смартфонів і цифрових пристроїв. Під час власної діяльності вона розробила план, який перетворився на концепцію, а потім і на повну педагогічну програму, що дозволяє змінити звички та дистанціюватися від проблеми цих залежностей.

UWAGA! Każdy uczestnik zajęć MUSI przynieść ze sobą wydrukowaną i podpisaną zgodę na wykorzystanie wizerunku uczestnika zajęć.

УВАГА! Кожен учасник занять МУСИТЬ мати з собою надруковану та підписану згоду на використання образу учасника занять.

Plik do pobrania, wydrukowania i podpisania, jest dostępny pod poniższym linkiem:

Файл для завантаження, друку та підписання доступний за наведеним нижче посиланням: https://docs.google.com/document/d/1qdthx2q_z2yOIOXL7xrji1x9XNtRiqzd_aHlAaIYR54/edit?usp=sharing