google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Dziękujemy! Odznaczenie dla zasłużonych dla miasta Łodzi

Dziękujemy! Odznaczenie dla zasłużonych dla miasta Łodzi

Kochani DOBROdzieje! Spieszymy do Was ze wspaniałą informacją! Założycielki naszej Fundacji Gabriela Halakiewicz i Agnieszka Nowicka w rocznicę 600-lecia Łodzi zostały uroczyście odznaczone za zasługi na rzecz miasta.

"To nagroda dla wszystkich, którzy mnie otaczają, bo dzięki Wam możemy robić dobre rzeczy" - powiedziała Gabrysia po otrzymaniu odznaczenia.

Otrzymane medale potwierdzają nie tylko ich ogromne zaangażowanie w działalność społeczną, ale również oddanie i pasję w tworzeniu lepszej przyszłości dla potrzebujących dzieci i łódzkich rodzin zastępczych.

"To wielki zaszczyt i szczęście współpracować z Wami - rodzice zastępczy, opiekunowie, pracownicy socjalni, koordynatorzy, darczyńcy i wolontariusze. Razem tworzymy niezwykłą społeczność, osób chcących pomagać dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się z własną mamą i tatą. - mówi Agnieszka. Ta nagroda jest dla nas wszystkich! Bo "kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat"".

Uroczystość została zorganizowana w Muzeum Miasta Łodzi, a medale wręczyła sama Pani Prezydent Hanna Zdanowska.

Serdecznie gratulujemy odznaczonym! Niech nam żyją 600 lat!