google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Dzięki Fundacji Zaczytani.org i Fundacji DOBROdzieje Zaczytana Biblioteka stanęła w Bułeczce! 📚

Tym razem dzięki zawartemu porozumieniu Fundacji Zaczytani.org i Fundacji DOBROdzieje się, książki z bookcrossingu będą cieszyć podopiecznych łódzkiej „Bułeczki”, czyli wyjątkowego miejsca spotkań i warsztatów dla dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych oraz dla ich rodzin, także tych biologicznych.

Mamy nadzieję, że literatura będzie w tym miejscu międzyludzkim pomostem i wesprze budowanie głębokich relacji.

Mecenasem Zaczytanej Biblioteki w Łodzi jest Aviva Kariera – tegoroczny partner Wielkiej Zbiórki Książek.