google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g DZIEJE SIĘ MAGIA ŚWIĄT 🎄 DZIĘKUJEMY! 🎁 ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT 🧡

DZIEJE SIĘ MAGIA ŚWIĄT 🎄 DZIĘKUJEMY! 🎁 ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT 🧡

Święta to wyjątkowy czas, pełen radości, życzliwych gestów, dobrych uczynków i wyjątkowych ludzi. Widzimy tę magię dobroci każdego dnia.

Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wszystkie prezenty przygotowane dla dzieci z łódzkich rodzin zastępczych, domów dziecka i rodzin biologicznych potrzebujących wsparcia. W tym roku spotkaliśmy się z wyjątkowym wsparciem firm, osób prywatnych, a także dzieci które postanowiły pomóc innym dzieciom. Jesteście małymi Elfikami naszej fundacji.

Efektem świątecznego wsparcia jest ponad 1 200 prezentów. Za co jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim rodzinom za chwile wzruszenia, podczas spotkań i rozmów w sztabie Mikołaja Dziękujemy BARDZO za Waszą wyjątkową pracę, troskliwą opiekę nad dziećmi i wielkie serce.

Dziękujemy wszystkim opiekunom z domów dziecka, koordynatorom, asystentom rodzin, pracownikom socjalnym, twórcom świetlic środowiskowych, Pani kurator, a także siostrom zakonnym. Wykonujecie niezwykłą pracę, dzięki której dzieci mogą czuć się bezpieczne, zadbane i kochane.

Dziękujemy również naszym NIEPRAWDOPODOBNYM Wolontariuszom Dzięki Wam dzieje się Magia Świąt.

Przede wszystkim jednak dziękujemy DZIECIOM Wasze uśmiechy, rozmowy na śmieszne i ważne tematy, Wasza wewnętrzna siła, sprawiają że świat staje się lepszy.

Życzymy Wam radosnych Świąt i spokojnego Nowego Roku 2021 Zespół Fundacji DOBROdzieje się