google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
Fundacja DOBROdzieje się

22.08, 10:00 Bezpłatny dzień z planszówkami i Orientarium / Безкоштовний день настільних ігор та Орі

22.08, 10:00 Bezpłatny dzień z planszówkami i zwiedzanie Orientarium / День з настільними іграми та відвідування Orientarium

PL - darmowe zajęcia i bilety do Orientarium

Serdecznie zapraszamy na planszówki dla podopiecznych w wieku 11-18 lat, spotkanie odbędzie się 22 sierpnia o godzinie 10:00 w naszej siedzibie Fundacji DOBROdzieje się (Piotrkowska 80). Po zajęciach wspólnie udamy się do Orientarium. Zajęcia i wizyta w Orientarium są DARMOWE!

Na miejscu czekać bedą różnorodne gry planszowe, od klasycznych po najnowsze trendy. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z planszówkami, znajdziesz coś dla siebie.

Miejsce spotkania: Spotykamy się w Fundacji DOBROdzieje się (ul. Piotrkowska 80, klatka D, piętro 3) Termin spotkania: 22.08.2023, o godz. 10:00 Czas spotkania: około 4 godzin (planszówki i wyjście do Orientarium) Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszego zapisu.

Przygotuj się na dzień pełen emocji, śmiechu i niesamowitych planszówkowych przygód.

Realizacja projektu jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu zapewnionemu przez Fundację Świętego Mikołaja oraz darczyńcę firmę IKEA, która przekazała pieniądze na prowadzenie programu Bezgraniczni Przyjaciele.

Zapisy przez formularz / Записи через форму

UA - Безкоштовні заняття та квитки до Орієнтаріуму

Сердечно запрошуємо на нашу настільну гру для підопічних у віці від 11 до 18 років. Зустріч відбудеться 22 серпня о 10:00 годині в нашому приміщенні Фонду DOBROdzieje się (вулиця Піотрковська 80). Після занять разом відправимось до Orientarium. Заняття та відвідування Orientarium є БЕЗКОШТОВНИМИ!

На місці будуть різноманітні настільні ігри, від класичних до найновіших трендів. Незалежно від того, чи ви є досвідченим гравцем, чи тільки починаєте свою пригоду з настільними іграми, ви знайдете щось для себе.

Місце зустрічі: Ми збираємося в Фонді DOBROдії (вул. Піотрковська 80, під'їзд D, поверх 3).

Дата зустрічі: 22.08.2023 року, о 10:00.

Тривалість зустрічі: близько 4 години (настільні ігри та відвідування Орієнтаріуму).

Кількість місць обмежена, тому ми радимо вам якнайшвидше записатися. Приготуйтеся до вечора, повного емоцій, сміху та неймовірних настільних пригод.

Реалізація проекту можлива завдяки фінансовій підтримці, забезпеченій Фондом Святого Миколая, а також благодійником - компанією IKEA, яка надала кошти на реалізацію програми "Безмежні Друзі".

Zapisy przez formularz / Записи через форму

Zapraszamy! / Запрошуємо!