google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
Fundacja DOBROdzieje się

Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych

W Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych taki prezent od Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej.

Dziękujemy za ten miły gest i docenienie naszych działań na rzecz wsparcia łódzkich dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i domów dziecka!

Tego dnia pragniemy również podziękować wszystkim naszym niesamowitym Darczyńcom, Wolontariuszom i Partnerom.  To dzięki Wam nasza misja nabiera życia. Jesteście źródłem DOBRA i pomocy dla tych, którzy potrzebują jej najbardziej. Razem tworzymy społeczność, która wspiera w trudnych chwilach, inspirując innych do pozytywnych zmian.

A jeśli Ty masz ochotę wesprzeć naszą Fundację, to możesz zrobić to w prosty sposób, przekazując swoje 1,5% na Fundację DOBROdzieje się - KRS 0000847857

Dziękujemy!