google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g PODARUJ PREZENT URODZINOWY | Fundacja DOBROdzieje się

O PROJEKCIE - STWÓRZ DOBRE Miejsce

STWÓRZ.png

Zapraszamy do kolejnego projektu dzielenia się DOBREM.

Fundacja została stworzona przez ludzi pragnących pomagać, wspierać i wzbudzać uśmiech na twarzach dzieci i ich opiekunów.

Po wielu rozmowach z rodzinami zastępczymi i podążając za ich potrzebami,  podjęliśmy się zadania stworzenia DOBREGO Miejsca, w którym dzieci będą mogły rozwijać swoje pasje i umiejętności, a opiekunowie „ładować akumulatory’ do podejmowania codziennych wyzwań, jakie niesie ze sobą wychowanie przyjętych do domu dzieci.

W tym celu tworzymy DOBRE Miejsce w Centrum Łodzi do prowadzenia:

• warsztatów kompetencyjnych i kreatywnych dla rodzin zastępczych,

• korepetycji dla dzieci potrzebującego wsparcia, ze względu na duże zaległości w nauce

• miejsca integracji dzieci, by zrozumiały, że nie są same, bo inne dzieci też są w takiej sytuacji i żyją w rodzinach zastępczych lub domach dziecka

• terapii grupowych i superwizji dla rodzin zastępczych, ale także dla wolontariuszy

• spotkań integracyjnych dla rodzin zastępczych, by mogły wymieniać swoje doświadczenia, służyć sobie radą i wsparciem

Prosimy o wsparcie w stworzeniu DOBREGO Miejsca!

Lokal wymaga remontu, wyposażenia i przede wszystkim potrzebujemy rąk do pracy, do stworzenia tego wyjątkowego DOBREGO miejsca.

Aktualnie potrzebujemy:

Już teraz bardzo dziękujemy!

Dzięki cudownym ludziom i firmom pozyskaliśmy już całkowite umeblowanie DOBREGO Miejsca, materiały budowlane do przygotowania pokoju wsparcia, a także pomoce naukowe, wyposażenie biblioteki, komputery do nauki podczas korepetycji, zabawki oraz wyposażenie biurowe. Za wszystko pięknie dziękujemy!

Co możemy dla Państwa zrobić?

• przygotujemy specjalną tabliczkę informacyjną z logo Firmy lub nazwiskiem Darczyńcy, która pojawi się w siedzibie, na specjalnej ścianie „Nasi Dobrodzieje”

• przygotujemy oficjalne, artystyczne podziękowanie w ramie, które stanie się prawdziwą ozdobą w Państwa biurze lub domu

• powiadomimy o Państwa uczestnictwie w tworzeniu DOBREGO Miejsca na:

• naszej stronie internetowej www.fundacjadobrodzieje.pl

• na naszym profilu facebook www.facebook.com/fundacjaDOBROdzieje

• przygotujemy specjalny materiał wideo z tworzenia DOBREGO Miejsca wraz z przedstawieniem Dobrodziei

• przygotujemy materiały PR do mediów łódzkich z informacją o uruchomieniu DOBREGO Miejsca i wsparciu z Państwa strony

Zapraszamy do stworzenia wraz z nami DOBREGO miejsca, dzięki któremu dzieci z rodzin zastępczych będą mogły rozwijać się, nadrabiać zaległości w nauce, poznawać dzieci w podobnej sytuacji i budować więzi nowych znajomości. A rodzice zastępczy zyskają szansę na wzajemne wsparcie, spotkania z terapeutą, a także rozwój swoich umiejętności wychowawczych.

Jak wesprzeć nasz projekt?

Skontaktuj się z nami:

Agnieszka Nowicka
agnieszka.nowicka@fundacjadobrodzieje.pl

Gabriela Halakiewicz
gabriela.halakiewicz@fundacjadobrodzieje.pl

Do Ciebie należy decyzja, czy zakupisz dla nas np. farby, czy wolisz przyjść i wesprzeć nas przy pracach remontowych, a może wolisz przelać darowiznę (odliczaną od podatku) na określony cel np. zakup wykładziny.

Numer konta ‘Fundacji DOBROdzieje się’ to:
74 1140 2004 0000 3502 8017 9891

Tytuł przelewu: Darowizna na remont DOBREGO Miejsca

Każde wsparcie jest dla nas ważne i bardzo cenne, bo chcemy wspólnie z Tobą stworzyć coś wyjątkowego.

Jeśli możesz podaj dalej zaproszenie do stworzenia DOBREGO Miejsca, wokół nas jest mnóstwo osób o wielkim sercu.

Dziękujemy!