google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Zapraszamy na spotkanie z Kacprem i Jego Mamą Zastępczą Basią - 22 i 23 luty 2023

Jaką MOC ma rodzina zastępcza?

Jaki może mieć wpływ na dalsze losy dziecka?

To trudne pytania, na które odpowiedzi udzieli nasz gość specjalny Kacper wraz ze swoją Mamą zastępczą Basią, podczas najbliższego spotkania w Fundacja DOBROdzieje się.

Kacper od około 9 lat przebywa w rodzinie zastępczej. W ciągu życia zaznał bardzo wiele cierpienia i niesprawiedliwości. Przenoszony ze środowiska w środowisko po latach w końcu zaznał spokoju i miłości.

Jak ważne jest wsparcie dziecka w potrzebie? Jakie emocje towarzyszyły jemu każdego dnia? Czy łatwo jest w takiej sytuacji otworzyć się przed drugim, obcym człowiekiem?

📅 Zapraszamy 22 lutego o godz. 18:00 do 📍 Fundacja DOBROdzieje się przy ul. Piotrkowska 80.

📅 Kolejne spotkanie z Kacprem odbędzie się dzień później, 23 lutego o godz. 18:00 w Domu Nauczyciela w Pabianicach, przy ul. Kilińskiego 8.

Projekt finansowany przez Fundacja EY, we współpracy kampanii społecznej Rodzina Jest dla Dzieci z Fundacja DOBROdzieje się.