google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Zapraszamy do Oli na DARMOWE korepetycje z języka niemieckiego

Zapraszamy do Oli na DARMOWE korepetycje z języka niemieckiego

Nasza misją jest nieustanne dzielenie się dobrem m.in. poprzez wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci. Dlatego zapraszamy Was do udziału w darmowych korepetycjach z języka niemieckiego w Fundacji DOBROdzieje się przy ul. Piotrkowskiej 80. Z pomocą Oli, stażystki CEiRON, w mgnieniu oka podciągniecie swoje umiejętności i polubicie naukę języka obcego.

Przykładem jest nasza podopieczna Zuzia, która po tygodniu codziennej nauki osiągnęła swój pierwszy sukces. Dziewczynka, jako jedyna z całej klasy została pochwalona przez nauczycielkę za poprawną wymowę pełnego zdania w języku niemieckim, co wcześniej sprawiało jej ogromną trudność.

Cieszą nas takie małe, dziecięce sukcesy, dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy lub znane Ci dziecko ma trudności w nauce ZGŁOŚ SIĘ do naszej Fundacji.

Wyślij e-mail na adres: agnieszka.nowicka@fundacjadobrodzieje.pl