google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Wolontariusze to skarb dla dzieci w potrzebie

O tym, że wolontariusze w Fundacji DOBROdzieje się są bardzo ważni, wiadomo od dawna. Zgłaszają się do nas, bo chcą pomagać, podzielić się swoim czasem, wiedzą, pasjami. Są dla nas wielkim wsparciem w pomocy dzieciom z rodzin zastępczych.


Potrafią nas też zaskoczyć. Marcelina oraz Dominik zgłosili się do nas z propozycją przygotowania wyprawki szkolnej dla dwójki dzieci, chłopca i dziewczynki.

Wiadomo przecież, że nowy rok szkolny najfajniej rozpocząć z nowym, pięknym plecakiem.Serdecznie dziękujemy za tę wyjątkową inicjatywę. Wyprawka szkolna trafiła do Natalii - 11 lat oraz do Dawida - 12 lat z rodziny zastępczej spokrewnionej, gdzie dzieci wychowywane są przez Babcię i Dziadka.

Natalia i Dawid byli zachwyceni kolorami i zawartością plecaków: super piórnikami, zeszytami, kartonami, kredkami, szalonymi ołówkami z barwnymi gumkami...Marcelina i Dominik, jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Comentários


bottom of page