google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g "TikTok Szczęśliwego Nastolatka" - BEZPŁATNY kreatywny warsztat edukacyjny

"TikTok Szczęśliwego Nastolatka" - BEZPŁATNY kreatywny warsztat edukacyjny

"TikTok Szczęśliwego Nastolatka" - БЕЗКОШТОВНИЙ креативний освітній майстер-клас

Zapraszamy na BEZPŁATNE kreatywne warsztaty edukacyjne ''TikTok Szczęśliwego Nastolatka''

Miejsce: Fundacja DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D, 3 piętro

Grupa warsztatowa: 10 uczestników Termin: 6 lipca 2023, godz. 14:00 Czas: 120 minut + kwadrans przerwy Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Edukacja w zakresie: posługiwania się mediami społecznościowymi oraz profilaktyki uzależnień cyfrowych. Zajęcia dedykowane są dla konkretnej grupy wiekowej (14-18 lat) i dostosowane tak, by wykorzystać największy zasób słownictwa młodzieżowego.

Warsztat opracowany został przez panią Agnieszkę Misztal. Organizatorem warsztatów jest Fundacja DOBROdzieje się. Projekt finansowany przez IKEA i realizowany we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja w ramach programu „Bezgraniczni Przyjaciele”;

Plan warsztatów - "Idealny profil" nastolatka, czyli jaki? - Pokaż mi ten profil a powiem Ci kim jesteś. Ale lewy czy prawy? - Co Sherlock robiłby na TikToku, gdyby żył? - TikTokTikTokszczęśliwi czasu nie liczą. - Odkrywanie zagadek za pomocą profilowania mediówspołecznościowych. - Chcę być bohaterem - i jak to zrobić na Instagramie? - Dziury w asfalcie - jak je omijać. Na Facebooku też. - Co za dużo to nie zdrowo, oj tam oj tam. - Hej Boomer co Ty wiesz o zakochaniu? - Przychodzi Boomer do lekarza z książką na głowie. - Co Panu jest? pyta lekarz. - A nic, Facebook. - Podsumowanie, essa.

---

Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНІ творчі освітні майстер-класи "TikTok Szczęśliwego Nastolatka" 6.07.2023, о 14:00. Місце: Фундація DOBROdzieje się, вул. Піотрковська 80, під'їзд D, 3 поверх Група майстер-класу: 10 учасників Термін: 6 липня 2023 року, о 14:00 Тривалість: 120 хвилин + п'ятнадцять хвилин перерви Місце: Сидзиба Фундації, вул. Піотрковська 80 Кількість місць обмежена, враховується порядок подання заявок. Освіта в галузі: користування соціальними медіа та профілактика цифрових залежностей. Заняття призначені для конкретної вікової групи (14-18 років) та адаптовані для використання найбільшого словникового резерву молоді. Майстер-клас розроблений пані Агнєшкою Мішталь. Організатором майстер-класів є Фундація DOBROdzieje się. Проект фінансується IKEA та реалізується у співпраці з Фундацією Святого Миколая в рамках програми "Безмежні Друзі". План майстер-класів:

Prowadząca:

Agnieszka Misztal - magistra pedagogiki, absolwentka studiów MBA Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, w trakcie podyplomowych studiów „Psychiatria i Psychologia Sądowa” Wydziału Prawa UŁ a także licznych szkoleń, kursów i warsztatów.

Tytuł trenera biznesu otrzymała wraz z certyfikatem w 2016 roku w International Trainers and FacylitarorFederation.

Dostrzegła zjawisko masowego uzależniania się od mediów, smartfona i cyfrowych urządzeń. W trakcie działań własnych opracowała plan, który przerodził się w koncept, a następnie w kompletny program pedagogiczny, pozwalający na zmianę nawyków i zdystansowanie się do problemu tych uzależnień.

---

Агнешка Мішталь – магістр педагогіки, випускниця MBA на факультеті менеджменту Лодзького університету, під час аспірантури «Психіатрія та судова психологія» на юридичному факультеті Лодзького університету, а також численні тренінги, курси та майстерні. Звання бізнес-тренера разом із сертифікатом отримала у 2016 році в International Trainers and Facilitaror Federation. Вона помітила феномен масової залежності від медіа, смартфонів і цифрових пристроїв. Під час власної діяльності вона розробила план, який перетворився на концепцію, а потім і на повну педагогічну програму, що дозволяє змінити звички та дистанціюватися від проблеми цих залежностей.

• "Ідеальний профіль" підлітка, який?

• Покажи мені цей профіль, і я скажу, хто ти є. Але лівий або правий?

• Що б зробив Шерлок на TikToku, якби жив?

• TikTokTikTok щасливий час не рахує.

• Виявлення загадок за допомогою профілювання соціальних медіа.

• Хочу бути героєм - як це зробити в Instagram?

• Дірки в асфальті - як їх обходити. На Facebook теж.

• Забагато не здорово, ну так, ну так.

• Hej Boomer, що ти знаєш про закоханість?

• Приходить Boomer до лікаря з книгою на голові. - Що вам, пане? запитує лікар. - А нічого, Facebook.

• Підсумок, есе.

UWAGA! Każdy uczestnik zajęć MUSI przynieść ze sobą wydrukowaną i podpisaną zgodę na wykorzystanie wizerunku uczestnika zajęć.

УВАГА! Кожен учасник занять МУСИТЬ мати з собою надруковану та підписану згоду на використання образу учасника занять.

Plik do pobrania, wydrukowania i podpisania, jest dostępny pod poniższym linkiem:

Файл для завантаження, друку та підписання доступний за наведеним нижче посиланням: https://docs.google.com/document/d/1qdthx2q_z2yOIOXL7xrji1x9XNtRiqzd_aHlAaIYR54/edit?usp=sharing

Zapisy / записи: