google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Spotkanie z influencerem Dominikiem Bosem - 3 sierpnia 2023, godz. 16:00

Spotkanie z influencerem Dominikiem Bosem - 3 sierpnia 2023, godz. 16:00

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych infduencerów polskiego internetu - Dominikiem Bosem. YouTube, którego filmy oglądają miliony użytkowników.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Między nami dziewczynami", "Między nami chłopakami".

Miejsce spotkania: Fundacja DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D, piętro 3

Termin spotkania: 3.08.2023, godz. 16:00

Czas spotkania: 30-50 min

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy poprzez formularz:

Dominik Bos - jest influencerem działającym na platformie YouTube. Dołączył

do internetowej społeczności jako osoba publiczna w czerwcu 2016 roku. W mediach

społecznościowych oprócz jego imienia i nazwiska, można go spotkać pod dwoma

pseudonimami: Awięc oraz Awizo.

Jego działalność i kontent, który tworzy zmienia się na przestrzeni czasu. Jednak głównym zamierzeniem Dominika jest tworzenie materiałów commentary, w których omawia zachowanie innych osobistości, z którymi się nie zgadza.

Zapraszamy!