google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Sobotnie "MIĘDZY NAMI CHŁOPAKAMI" podczas remontu Fundacji DOBROdzieje się

Sobotnie "MIĘDZY NAMI CHŁOPAKAMI" podczas remontu Fundacji DOBROdzieje się

Kolejna remontowa sobota już za nami. Chłopcy z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka budują wraz z nami, pod czujnym okiem naszego Mistrza Remontów Pana Arka (Dziękujemy!), przestrzeń do warsztatów, korepetycji, zajęć indywidualnych, spotkań integracyjnych Chłopaki dziękujemy!

Pięknie dziękujemy Panu Adamowi za "pracę na wysokościach na drabinie" i zagruntowanie całego pomieszczenia do zajęć grupowych.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie remontowe rodzinom Pani Moniki Bil, Pani Beaty Kubasiewicz, Pani Małgorzata Skoneczka, Pani Babcia Gosia. Chłopcy dzielnie pomagają i mają wielką radochę DZIĘKUJEMY!

Jeśli chłopcy z innych rodzin chcieliby dołączyć do naszego programu "Między nami chłopakami" zapraszamy do kontaktu: agnieszka.nowicka@fundacjadobrodzieje.pl

Serdecznie zapraszamy!