google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Radio Łódź dla dzieci wraz z Fundacją DOBROdzieje się

Radio Łódź dla dzieci wraz z Fundacją DOBROdzieje się

Szanowni Państwo,

Radio Łódź we współpracy z Fundacją DOBROdzieje się serdecznie zapraszają dzieci w wieku 3-10 lat, wraz z ich opiekunami, na wyjątkowe spotkanie Świąteczne z magicznymi prezentami!

Data: 12 grudnia 2023 Godzina: 13:45 Miejsce: Teatr Wielki w Łodzi

Czekają na Was niezapomniane chwile pełne świątecznej magii oraz wspaniałe przedstawienie teatralne, które wzbogaci tę wyjątkową porę roku.

Razem stworzymy atmosferę pełną radości, uśmiechów i wspólnego czasu spędzonego w gronie bliskich serc. Dla każdego dziecka przygotowaliśmy magiczne prezenty, które sprawią wiele radości i uśmiechów.

Abyśmy mogli dostosować się do liczby uczestników, prosimy o potwierdzenie swojego udziału poprzez wypełnienie poniższego formularza:

Z przyjemnością będziemy czekać na Was w Teatrze Wielkim w Łodzi, gotowi do wspólnego dzielenia się magią Bożego Narodzenia.

Spotkanie jest organizowane przez Radio Łódź. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego świętowania!

Ze świątecznymi pozdrowieniami,

Agnieszka Nowicka Prezes Fundacji DOBROdzieje się