google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Podaruj drugie życie swojemu telefonowi - ZERO WASTE - Razem dbajmy o naturę!

Podaruj drugie życie swojemu telefonowi - ZERO WASTE - Razem dbajmy o naturę!

Ruszamy z nowym projektem, który pozwoli zapobiec wykluczeniu cyfrowemu wśród dzieci przebywających w domach dziecka i rodzinach zastępczych.

Podaruj drugie życie swojemu telefonowi, dzięki Tobie dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych będą miały kontakt z najbliższymi.

Jeśli posiadasz w zakamarkach swojej szuflady telefon, który nadal jest sprawny i nie jest zniszczony, podziel się nim z dziećmi, które nie mają szansy na własny telefon.

Czasami telefon potrzebny jest nie tylko do rozmów, ale np. do monitorowania poziomu cukru we krwi za pomocą aplikacji FreeStyle LibreLink dostępnej na smartfony.

Skontaktuj się z nami, jeśli czujesz że robiąc miejsce w szufladzie możesz pomóc lub sprawić radość jakiemuś dziecku.

KONTAKT - Fundacja DOBROdzieje się

Gabriela Halakiewicz | 793 006 743