google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Pierwsze kroki na strzelnicy! Mamy dla Was prawdziwą gratkę!

Pierwsze kroki na strzelnicy! Mamy dla Was prawdziwą gratkę!

18.03 od 10:00-12:00 zapraszamy na strzelnicę Colt w Łodzi, gdzie odbędzie się podstawowe szkolenie z obsługi broni, strzelania oraz zasad bezpieczeństwa.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy.

Ćwiczenia na strzelnicy uczą: skupienia, uważności, respektu, budują koncentrację na celu, wyciszają umysł. Doświadczeni instruktorzy dzielą się wiedzą na temat odpowiedzialności, umiejętności posługiwania się bronią, wiedzy na temat wyciszania myśli oraz technik strzelania sportowego do celu.

Podczas spotkania dowiecie się:

☞ jak bezpiecznie obchodzić się z bronią

☞ nabędziecie niezbędną wiedzę teoretyczną do oddania pierwszych strzałów

☞ będziecie pod czujnym okiem instruktorów strzelać z pistoletu, karabinu oraz strzelby

Ważne, aby uczestnicy przynieśli ze sobą zgody od opiekunów na udział w zajęciach na strzelnicy.

Zapraszamy do zapisów młodzież w wieku 12-18 lat.

Liczba miejsc ograniczona do 12 osób, zatem liczy się kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zapisy poprzez formularz:

Lub poprzez kontakt telefoniczny z naszą stażystką Panią Bożeną:

- dzwoniąc pod numer: 790 590 905

- pisząc na maila: bozena@fundacjadobrodzieje.pl

Informujemy, że wyłącznie osoby, które dostaną mailowe lub SMSowe potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu, zostały do niego zakwalifikowane.

UWAGA! Wysłanie formularza zgłoszeniowego, nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa!