google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Instrukcja dla Mikołajów w Akcji List do Mikołaja

Instrukcja dla Mikołajów w Akcji List do Mikołaja

Mamy już ponad 2752 listów od dzieci i 234 od podopiecznych Domów Pomocy Społecznej!

I tyleż samo Mikołajów! Dziękujemy!

Informacja dla Mikołajów, którzy otrzymali listy od dzieci! Instrukcja przygotowania prezentu:

1. Zapakuj prezent w jedna paczkę (dotyczy to zwłaszcza prezentów, które składają się z kilku części)

2. Prosimy, żeby opakowanie prezentu było świąteczne, w takiej postaci, by można je było postawić pod choinką

3. NAJWAŻNIEJSZE! Na opakowaniu prezentu, trwale, DUŻYMI LITERAMI I CYFRAMI prosimy napisać numer prezentu i imię dziecka - to jedyne dane potrzebne do identyfikacji DZIECKA, i dostarczenia prezentu do właściwej osoby.

4. Paczkę prosimy dostarczyć najpóźniej do 10 grudnia 2023 do Fundacji DOBROdzieje się w Łodzi, ul. Piotrkowska 80, klatka D, lokal 39. Fundacyjne Elfy czekają na paczki od poniedziałku do piątku od 12:00 do 17:00, w sobotę od 10:00 do 14:00.

UWAGA!

Jeśli Mikołaj jest spoza Łodzi lub nie może dostarczyć paczki osobiście prosimy kierować przesyłkę z prezentem w zabezpieczającym go pudełku na adres:

Fundacji DOBROdzieje się, 90-102 Łódź, ul. Piotrkowska 80, klatka D, lokal 39

Numer telefonu dla kuriera: 501 02 00 08

Z góry serdecznie dziękujemy!

Fundacyjne Elfy :)