google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Dzień z planszówkami i zwiedzanie Orientarium / День з настільними іграми та відвідування Orientariu

PL - darmowe zajęcia i bilety do Orientarium

Serdecznie zapraszamy na wieczór planszówek dla podopiecznych w wieku 11-18 lat, który odbędzie się 27 czerwca o godzinie 10:00 w siedzibie Fundacji DOBROdzieje się (Piotrkowska 80). Po zajęciach wspólnie udamy się do Orientarium.

Na miejscu czekać bedą różnorodne gry planszowe, od klasycznych po najnowsze trendy. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z planszówkami, znajdziesz coś dla siebie. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszego zapisu. Przygotuj się na wieczór pełen emocji, śmiechu i niesamowitych planszówkowych przygód.

Realizacja zadania publicznego jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu zapewnionemu przez Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF.

UA - Безкоштовні заняття та квитки до Орієнтаріуму

Сердечно запрошуємо на вечір настільних ігор для підопічних у віці від 11 до 18 років, який відбудеться 27 червня о 10:00 у нашому ГАРНОМУ місці (Піотрковська, 80). Після занять ми разом підемо до Орієнтаріуму.

На місці будуть різноманітні настільні ігри, від класичних до найновіших трендів. Незалежно від того, чи ви досвідчений гравець, чи тільки починаєте свою пригоду з настільними іграми, ви знайдете щось для себе.

Кількість місць обмежена, тому ми радимо якнайшвидше записатися. Готуйтеся до вечора, повного емоцій, сміху та неймовірних настільних пригод.

Виконання громадського завдання стало можливим завдяки фінансовій підтримці, забезпеченій Фондом Організації Об'єднаних Націй для дітей (ЮНІСЕФ).

Zapisy przez formularz / Запис через формуляр: