google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Dzień Wolontariusza 🧡

Dzień Wolontariusza 🧡

5 grudnia to dla Fundacji DOBROdzieje się najważniejszy dzień w roku, bo jest to dzień ludzi o wielkim sercu - Dzień Wolontariusza 🧡

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, dzięki którym możemy skutecznie pomagać dzieciom z rodzin zastępczych .

Szczególne podziękowania kierujemy do wolontariuszy z projektu Fundacja EY Klucz do jutra 2020-2021 do jutra, współfinansowanego przez Fundacja EY.

Dziękujemy studentom medycyny zainspirowanym przez profesora Jerzego Niedzielskiego z Lions Club Łódź do pomagania w ramach projektu Podziel się wiedzą.

Dziękujemy również wszystkim Elfom, którzy z olbrzymim zaangażowaniem wspierają realizację Akcji List do Mikołaja.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do pomagania dzieciom w ramach realizowanych przez Fundację działań pomocowych. Każda pomoc jest dla nas bardzo ważna 🧡