google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

DZIECI PISZĄ LISTY DO MIKOŁAJA 🎅 Może Ty też chcesz spełnić czyjeś małe marzenie? 🎁

Do Fundacji DOBROdzieje się ze wszystkich stron spływają listy do Mikołaja, napisane przez dzieci z rodzin zastępczych, domów dziecka oraz rodzin biologicznych w trudnej sytuacji.

Jak co roku listy zawierają piękne marzenia, są starannie napisane i ślicznie przystrojone, żeby sprawić przyjemność Mikołajowi :)Otrzymaliśmy nawet jeden list napisany w języku braille'a (to ten pomarańczowy, pokazany jako pierwszy na zdjęciu).

Dziękujemy wszystkim Mikołajom, którzy zdecydowali się dołączyć do akcji, wkrótce przekażemy dziecięce marzenia z prośbą o ich realizację w postaci prezentu.

Akcja jest realizowana we współpracy z łódzkim MOPS'em.

Jeśli jest wśród Was jeszcze osoba, która chciałaby zostać Mikołajem, zachęcamy do dołączenia do zrzutki, której celem jest spełnienie dziecięcego marzenia, by posiadać własny komputer do nauki. Nie tylko od święta.

Do tej pory zebraliśmy prawie 9 000 zł, za które Fundacja w tym tygodniu zakupiła 8 laptopów, które trafią do dzieci, potrzebujących komputera najpilniej. Dziękujemy naszym wszystkim Darczyńcom. Jeśli chcesz dołączyć do zrzutki, zapraszamy na stronę: https://zrzutka.pl/bpwz47

Z góry serdecznie dziękujemy! Jeśli możesz udostępnij ten post, niech wieść o pomocy dzieciom się niesie. Dziękujemy!

Comments


bottom of page