DZIECI PISZ膭 LISTY DO MIKO艁AJA 馃巺 Mo偶e Ty te偶 chcesz spe艂ni膰 czyje艣 ma艂e marzenie? 馃巵

Do Fundacji DOBROdzieje si臋 ze wszystkich stron sp艂ywaj膮 listy do Miko艂aja, napisane przez dzieci z rodzin zast臋pczych, dom贸w dziecka oraz rodzin biologicznych w trudnej sytuacji.

Jak co roku listy zawieraj膮 pi臋kne marzenia, s膮 starannie napisane i 艣licznie przystrojone, 偶eby sprawi膰 przyjemno艣膰 Miko艂ajowi :)

Otrzymali艣my nawet jeden list napisany w j臋zyku braille'a (to ten pomara艅czowy, pokazany jako pierwszy na zdj臋ciu).

Dzi臋kujemy wszystkim Miko艂ajom, kt贸rzy zdecydowali si臋 do艂膮czy膰 do akcji, wkr贸tce przeka偶emy dzieci臋ce marzenia z pro艣b膮 o ich realizacj臋 w postaci prezentu.

Akcja jest realizowana we wsp贸艂pracy z 艂贸dzkim MOPS'em.

Je艣li jest w艣r贸d Was jeszcze osoba, kt贸ra chcia艂aby zosta膰 Miko艂ajem, zach臋camy do do艂膮czenia do zrzutki, kt贸rej celem jest spe艂nienie dzieci臋cego marzenia, by posiada膰 w艂asny komputer do nauki. Nie tylko od 艣wi臋ta.

Do tej pory zebrali艣my prawie 9 000 z艂, za kt贸re Fundacja w tym tygodniu zakupi艂a 8 laptop贸w, kt贸re trafi膮 do dzieci, potrzebuj膮cych komputera najpilniej. Dzi臋kujemy naszym wszystkim Darczy艅com. Je艣li chcesz do艂膮czy膰 do zrzutki, zapraszamy na stron臋: https://zrzutka.pl/bpwz47

Z g贸ry serdecznie dzi臋kujemy! Je艣li mo偶esz udost臋pnij ten post, niech wie艣膰 o pomocy dzieciom si臋 niesie. Dzi臋kujemy!

Fundacja DOBROdzieje si臋

NIP 9820383542 | REGON 386414930