google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g 7.10.2023, godz. 12:00 - Język polski jest fajny - Bezpłatne zajęcia dla młodzieży z rodzin zastępch

Szczegóły warsztatu:

Projekt polega na integracji z dziećmi poprzez wspólne czytanie tekstów literackich i aktywne gry/zabawy na podstawie tych tekstów. Takie zajęcia pozwolą dzieciom poszerzyć swoją wyobraźnie, ale również dzielić się swoimi przemyśleniami, co sprawi że młodzież otworzy się i nie będzie bać się zabrać głosu i otwarcie przedstawiać swoje zdanie.

Termin: 07.10.2023, godz. 12:00

Miejsce: Fundacja - DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D, 3 piętro

Ilość uczestników: 10 osób - wiek 11-15 lat dzieci z rodzin zastępczych

Czas spotkania: 1,5 h

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Warsztaty są możliwe dzięki ogromnemu sercu uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika.

Ważne, aby uczestnicy przynieśli ze sobą zgody od opiekunów na udział w warsztatach.

Brak takiej zgody wyklucza udział w spotkaniu.

Link do dokumentu zawierającego wyrażenie zgody do pobrania i wydruku:

Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej: