google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g 6 października 2023, godz. 17:30 - BEZPŁATNY WARSZTAT LAS W SŁOIKU Z BSH

6 października 2023, godz. 17:30 - BEZPŁATNY WARSZTAT LAS W SŁOIKU Z BSH

Szczegóły warsztatu:

Las w słoiku to zamknięty w szklanym słoju ekosystem, który wytwarza swój mikroklimat niezbędny do samodzielnego funkcjonowania.

Obowiązkowym elementem każdego lasu w słoiku jest mech. Dzięki niemu tworzy się wspomniany wyżej mikroklimat. Mech po przez swoje właściwości gromadzenia wody zapewnia odpowiednią wilgotność w zamkniętym szkle. Niezbędną częścią każdego dobrze wykonanego leśnego słoju jest podłoże. Sprawuje ono bardzo ważną rolę, począwszy od drenażu idąc przez warstwę antybakteryjną hamującą rozwój pleśni i grzybów po podłoże, na które składa się specjalna mieszanka ziemi, jest idealną bazą dla roślin.

Termin: 06.10.2023, godz. 17:30

Miejsce: Fundacja - DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D, 3 piętro

Ilość uczestników: 10 osób

Czas spotkania: 2h

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Warsztaty są możliwe dzięki ogromnemu sercu Firmy B/S/H i jej wspaniałym wolontariuszom.

Ważne, aby uczestnicy przynieśli ze sobą zgody od opiekunów na udział w warsztatach.

Brak takiej zgody wyklucza udział w spotkaniu.

Link do dokumentu zawierającego wyrażenie zgody do pobrania i wydruku:

Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej:

Zapraszamy!