google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Fundacja DOBROdzieje się

"DOBRO się mnoży, gdy się je dzieli"

Fundacja-DOBROdzieje-sie-Przekaż 1,5%-2 (1).png
Helping Hands

ZOSTAŃ wolontariuszem
w naszej Fundacji!

CHCESZ POMÓC? SFINANSUJ MAŁE DZIECIĘCE MARZENIE

74 1140 2004 0000 3502 8017 9891

DOŁĄCZ DO POMAGANIA DZIECIOM
z rodzin zastępczych, domów dziecka
i rodzin biologicznych w potrzebie

Dołącz do dzielenia się dobrem, bo każdy z nas może dać od siebie to co nie ma wymiaru policzalnego i dającego się zmierzyć: podziel się swoim czasem i wiedzą, podziel się swoją pasją, podziel się "nadmiarem", który już w Twoim domu nie jest potrzebny, tworzymy MAGAZYN DOBROCI (ubrań, książek, mebli dziecięcych itp.), sfinansuj jeden z realizowanych przez nas projektów:​

NR RACHUNKU FUNDACJI W ZŁOTÓWKACH

74 1140 2004 0000 3502 8017 9891

Darowizny finansowe w USD

92114020040000311215126097

Darowizny finansowe w EUR

62114020040000381215126100

Tytuł przelewu: Darowizna na....

• działania statutowe Fundacji

• badania specjalistyczne dla dzieci

• zakup komputerów do nauki

• remont dziecięcego pokoju z okazji urodzin

• korepetycje i pomoc w nauce

• warsztaty, wyjazdy, spełnianie dziecięcych marzeń

​A jeśli masz jeszcze inny pomysł na dzielenie się DOBREM, jesteśmy otwarci i wspomożemy Cię w realizacji Twojego projektu.

Zawsze zapraszamy na spotkanie przy pysznym cieście :)

Przewodnik
"Rozwijaj potencjał - Praca z dzieckiem z FAS"

Zapraszamy do pobrania BEZPŁATNEGO Przewodnika.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

NASZE PROJEKTY I WIEŚCI Z CODZIENNYCH DZIAŁAŃ FUNDACJI

ABOUT
MIEDZY NAMI DZIEWCZYNAMI.jpg

WIERZĘ, ŻE MASZ
W SOBIE TO COŚ -

MIĘDZY NAMI DZIEWCZYNAMI

Są wspaniałe, mądre i roześmiane, nie chcą mówić o tym, że są z domu dziecka.
Są zwariowanymi, pełnymi marzeń nastolatkami.

Poszukują nowych dróg, nowych drogowskazów, nowych pasji, by rozpocząć dorosłe życie z otwartą na świat głową.

Taki cel przyświecał nam tworząc projekt "Między nami dziewczynami", by pokazać dziewczynom, że wszystko jest możliwe, trzeba tylko zrobić pierwszy krok.

Dziękujemy dyrektorom domów dziecka i rodzicom zastępczym, którzy zaufali nam i zgodzili się na udział dziewczyn w projekcie.

Przede wszystkim dziękujemy naszym niesamowitym dziewczynom, że dały nam szansę i chcą spotykać się z nami. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by Was nie zawieść.​

TREATMENTS

NASI WSPANIALI DOBRODZIEJE

Dziękujemy wspaniałym darczyńcom, wolontariuszom, korepetytorom, którzy z otwartymi sercami pomagają wraz z nami dzieciom, które potrzebują mądrego i cierpliwego dorosłego.

Dzięki Wam budujemy dzieciom świat, gdzie jest bezpiecznie, gdzie człowiek słucha małego człowieka i gdy potrzeba, przytuli.

Dziękujemy!

Dziękujemy również Fundacjom i Firmom, które zaufały naszej Fundacji DOBROdzieje się i wsparły realizowane przez nas projekty.

Dziękujemy!

Fundacja DOBROdzieje się Partnerzy-2.png