google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g UWAGA! UWAGA! Poszukujemy programistów, informatyków i speców od komputerów 👨‍💻👩‍💻

Fundacja DOBROdzieje się przygotowuje komputery dla dzieci z rodzin zastępczych oraz domów dziecka Nasi cudowni Dobrodzieje odpowiedzieli na apel i w fundacji pojawiło się mnóstwo sprzętu komputerowego nowego i używanego, dzięki któremu dzieci będą mogły uczestniczyć w zdalnych lekcjach prowadzonych przez szkoły.

POSZUKUJEMY OSÓB, które znajdą 1-2 godziny, by pomóc nam dostosować sprzęt, tak by dzieci otrzymały komputery gotowe do rozpoczęcia nauki :)

W miniony weekend dołączyło do nas dwóch wirtuozów sprzętu komputerowego, skonfigurowali 10 komputerów, które już dziś znalazły swoich nowych właścicieli Serdecznie dziękujemy!

Jeśli chcesz pomóc i zostać wolontariuszem sprzętowym dla dzieci, skontaktuj się z Gabrysią Halakiewicz: gabriela.halakiewicz@fundacjadobrodzieje.pl

Kolejne spotkanie planujemy w najbliższą sobotę 14.11 Dzięki Tobie kolejne dzieci będą mogły rozpocząć naukę.

Zapraszamy, stań się dziecięcym Dobrodziejem :)