google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Teatr Powszechny w partnerstwie z Fundacją DOBROdzieje się zaprasza na spektakl

Teatr Powszechny w partnerstwie z Fundacją DOBROdzieje się zaprasza na spektakl

Teatr Powszechny zaprasza na spektakl ''Arena'' dzieci i młodzież w wieku powyżej 12 lat z rodzin zastępczych i domów dziecka wraz z opiekunami.

Tytuł spektaklu: "Arena" (tytuł oryginalny: „Ladies and Gentlemen, Boys and Girls”) Autor: Dave Deveau Przekład: Elżbieta Woźniak Reżyseria (społecznie): Ewa Pilawska Twórca autorskich warsztatów: Andrzej Jakubas Scenografia: Wojciech Stefaniak Choreografia: Jarosław Staniek Projekcje: Mateusz Kokot Obsada: Paulina Nadel, Sebastian Jasnoch, Michał Lacheta Ze specjalnym udziałem Aleksandry Bogulewskiej W spektaklu wykorzystano fragment utworu Nino Roty „La Strada” Spektakl „Arena” Dave’a Deveau stawia fundamentalne pytania o wolność człowieka i naszą gotowość do akceptacji różnorodności. Skąd bierze się w nas potrzeba, aby stygmatyzować ludzi? Dlaczego wszystkich, którzy nie są tacy jak my, nazywamy „odmiennymi” lub „innymi”? Dlaczego wolność i prawo do indywidualności traktujemy wybiórczo? Spektakl opowiada o rodzinie i społeczeństwie oraz relacjach, które wymagają przepracowania. Co zrobić, abyśmy nauczyli się szanować wolność, indywidualizm i wzajemne wybory?

Czas: 120 minut + kwadrans przerwy

Terminy i ilości uczestników:

- sobota - 3.06 o 16.00 - 20 biletów - niedziela - 4.06 o 19.15 - 20 biletów

Zapisy za pomocą formularza:

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Uwaga!

Bilety na spektakl Arena dla dzieci od 5-tej klasy (od 12 lat).

Ważne, aby uczestnicy przynieśli ze sobą zgody od opiekunów na udział w spektaklu. Brak takiej zgody wyklucza udział.

Link do dokumentu zawierającego wyrażenie zgody do pobrania i wydruku: