google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g Klimatycznie i z muzyką - Zapraszam na spotkanie z Bartkiem

Klimatycznie i z muzyką - Zapraszam na spotkanie z Bartkiem

Najbliższe spotkanie w ramach projektu odbędzie się 7 grudnia o godzinie 11:00, w Bułeczce - ul. Małachowskiego 74, naszym gościem specjalnym będzie Bartek Grzanek.

Słów parę o Bartku:

Debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country – Colorado Band.

Od 2000 roku był liderem zespołu Tosteer (wcześniej Toster Band – laureat najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce, w tym m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Bobrem, Kraśnik Blues Meeting, Rawa Blues Festival 2001). Wraz z zespołem był nominowany w dwóch kategoriach do nagrody Fryderyki 2003, za płytę „Testosterone” (2003 Universal Music Polska) oraz ma na swoim koncie supporty m.in. dla Placebo (2003), Dave’a Gahan’a (2003) i Budgie (2008).

Bartek współpracował jako gitarzysta z wieloma artystami. Są wśród nich m.in. George Hamilton V (Nashville), zespół Rezerwat oraz Rafał Brzozowski, z którym występował od 2011 do 2015 roku.

W 2011 r. Bartek Grzanek uczestniczył w konkursie wokalnym TVP „The Voice of Poland” – w drużynie Andrzeja Piasecznego. W 2012 r. został finalistą V edycji „Mam Talent” (TVN).

16 października 2015r. miała miejsce premiera debiutanckiego, solowego albumu artysty „Duch” (MJM MusicPl).

Podczas spotkania Bartek opowie o swojej karierze, udziale w konkursie wokalnym TVP „The Voice of Poland” , obiecał również, że przyjedzie z gitarą i zaśpiewa swoje ulubione utwory, w naszej najmniejszej sali koncertowej świata.

W związku z tym, że spotkanie odbywa się w okresie Mikołajkowym, na dziewczęta czekać będą niespodzianki przygotowane przez Maję Krasowską oraz zespół promocji Wydziału Wspierania Pieczy Zastępczej.

Zgłoszenia udziału:

Uprzejmie proszę o zgłoszenia udziału dziewczyn w wieku 15-21 lat do 27 listopada do godziny 12:00 adres e-mail: a.nowicka@mops.lodz.pl

Z góry dziękuję.