google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g 1,5% podatku dochodowego! KRS 0000486692 / W tytule: DOBRO

1,5% podatku dochodowego! KRS 0000486692 / W tytule: DOBRO

Czy wiesz, że w samej Łodzi co ósme dziecko nie żyje ze swoimi rodzicami biologicznymi? Pomóż nam zmienić rzeczywistość tych dzieci przekazując 1,5% podatku dochodowego!

Już drugi rok dołączyliśmy do promocji Fundacji Swim for a dream i wspólnie prosimy o uwzględnienie w rozliczeniu PIT numeru KRS 0000486692, dodając w tytule nasze hasło: DOBRO

W samej Łodzi co ósme dziecko nie żyje ze swoimi biologicznymi rodzicami. Najczęstszym powodem rozbicia rodzin jest najczęściej alkohol i przemoc. Odebrane rodzicom dzieci trafiają w najlepszym wypadku pod opiekę dalszej rodziny - dziadków, cioć. Dla pozostałych szuka się rodzin zastępczych lub w ostateczności umieszcza się w Domach Dziecka.

Od kilku lat działania fundacji Swim For a Dream oraz fundacji DOBROdzieje się koncentrują się właśnie na dzieciach zagrożonych wykluczeniem społecznym, spowodowanym skomplikowaną sytuacją rodzinną.

W ramach naszych działań m.in.:

• organizujemy treningi sportowe

• wydarzenia integracyjne

• warsztaty kreatywne

• zapewniamy wsparcie psychologiczne i terapeutyczne

• spełniamy dziecięce marzenia.

Pomóż nam wspierać łódzkie dzieci w kryzysie przekazując 1,5% podatku dochodowego.

W tytule: DOBRO

Dziękujemy!