google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g AKCJA SERWIS KOMPUTERÓW dla dzieci z rodzin zastępczych - Dziękujemy! 🧡

AKCJA SERWIS KOMPUTERÓW dla dzieci z rodzin zastępczych - Dziękujemy! 🧡

W Fundacji DOBROdzieje się pomagamy rodzinom zastępczym na różne sposoby. Jednym z najważniejszych projektów jest zapewnienie dzieciom KOMPUTERÓW DO NAUKI ZDALNEJ w czasie pandemii.

Dzięki zrzutce, ale również dzięki cudownym ludziom i firmom, udało nam się pozyskać 140 komputerów. Aby komputery mogły sprawnie działać i trafić do dzieci, wymagają serwisu. Dlatego co sobotę nasi niezwykli "spece od komputerów" siadają przy stole z wieloma otwartymi laptopami i sprawdzają ich działanie oraz oprogramowanie.

Serdecznie pragniemy podziękować Panu Nikolasowi, Panu Markowi (www.youritsupport.com.pl), Panu Adamowi i Panu Robertowi oraz ekipie ALT Systemy informatyczne (https://alt.com.pl), za tę niezwykłą pomoc.

Na pytanie dlaczego pomagają, Pan Nikolas odpowiada: "Zostałem wychowany w taki sposób, że jeśli możesz komuś pomóc to należy to zrobić. Fundacja pomaga dzieciom, dla których jedyną szansą na normalne życie jest edukacja, a epidemia poprzez ograniczenia może nawet to im zabrać. Więc pomyślałem sobie, skoro mam możliwość, to co stoi na przeszkodzie? Zapytałem się przełożonych w moim miejscu pracy, potem pomyślałem, że w końcu zajmuje się komputerami to może i pomocnej dłoni użyczyć… I tak jakoś się potoczyło."

Pan Marek dodaje: "Chyba najtrafniej określa to nazwa fundacji Dzielenie się dobrem buduje dwa razy! W momencie kiedy dajemy coś od siebie i wtedy kiedy ktoś z tego korzysta. Dla mnie to kilka fajnie spędzonych dni, a w liczbach to ponad 100 komputerów dla przyszłych specjalistów - którzy dziś otrzymają narzędzie do poszerzania swoich zainteresowań. Ta konkretna akcja jest dla mnie jak małe perpetum mobile, łączy bycie eko, wykorzystywanie swojej wiedzy a przede wszystkim pomaga dzieciakom uczyć się i zdobywać nowe umiejętności."

Pan Marek na co dzień prowadzi działalność w zakresie wsparcia IT, więc jeśli potrzebujesz sprawdzonej osoby do komputera domowego lub firmowego serdecznie rekomendujemy: www.youritsupport.com.pl

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji "Komputery do nauki zdalnej dla dzieci z rodzin zastępczych".

80 Liczba odbiorców 15 Aktywność Promuj post

9Ty i 8 innych użytkowników