google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Wspaniała wiadomość! Stanisław Roszczyk wybrany do Rady łódzkiego sektora NGO

Drodzy przyjaciele, dzisiaj mamy niezwykłą radość podzielić się z Wami niesamowitym sukcesem jednego z członków naszego zespołu. Cieszymy się ogromnie, ogłaszając, że Stanisław Roszczyk został wybrany jako przedstawiciel łódzkiego sektora NGO do Rady!


Stanisław, od samego początku swojej przygody z naszą fundacją, włożył niezliczoną ilość pracy, oddania i pasji, aby wspierać nas w naszej misji. Jego zaangażowanie, kompetencje i niesamowita determinacja sprawiły, że został zauważony i doceniony przez społeczność NGO w Łodzi. Dziękujemy za każdy głos!


Nie możemy być bardziej dumni z osiągnięć naszego członka zespołu! To dla nas nie tylko powód do świętowania, ale również dowód na to, że ciężka praca i oddanie przynoszą wymarzone rezultaty.


Stanisław, serdecznie gratulujemy tego wyjątkowego osiągnięcia! Jesteśmy pewni, że Twoje umiejętności, wiedza i zapał przyczynią się do jeszcze większych sukcesów w naszym sektorze i pomogą nam w dążeniu do realizacji naszej misji.


Gratulujemy również innym wybranym członkom rady: Sylwia Kowalska, Ida Mickiewicz-Florczak, Magda Kijańska, Damian Szymański, Marcin Podgorski, Wioletta Gawrońska, Monika Mularska-Kucharek, Andrzej Wiśniewski, Aleksandra Podkońska.


Dziękujemy również wszystkim naszym niesamowitym darczyńcom, wolontariuszom i partnerom, którzy wspierają naszą fundację na każdym kroku. Wasza pomoc i wsparcie są nieocenione i bez Was nie osiągalibyśmy tych spektakularnych rezultatów!


Razem tworzymy silną społeczność, gotową do działania i zmiany świata na lepsze. Bądźcie z nami na dalszą część tej wspaniałej podróży!

Razem dla lepszej przyszłości!

Comments


bottom of page