google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Uprzejma prośba o podzielenie się z nami Państwa aktualnymi potrzebami.

Uprzejma prośba o podzielenie się z nami Państwa aktualnymi potrzebami. Posiadając taką wiedzę, będziemy starać się zapewnić celową pomoc w tym zakresie.Do tej pory część z rodzin zastępczych miała okazję skorzystać z przedsięwzięć realizowanych w Fundacji DOBROdzieje się w 2020 roku m.in. - realizacja prezentowego marzenia dziecka na Święta, - wyprawka szkolna we wrześniu, - wsparcie w zorganizowaniu wizyty u lekarza specjalisty, - udział w warsztatach LEGO z programowaniem robotów, - wsparcie w remoncie pokoju dziecka, - wyposażenie dziecka w komputer do nauki zdalnej, - dostęp do książek do czytania dla Państwa i dla dzieci, - korepetycje dla dziecka z przedmiotów szkolnych.

Uprzejma prośba o podzielenie się z nami Państwa aktualnymi potrzebami. Niestety nie jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu dodatkowych środków finansowych, ale z pewnością nie są to Państwa jedyne potrzeby.

Uprzejma prośba o udzielenie odpowiedzi na pytania i przesłanie ich na adres: agnieszka.nowicka@fundacjadobrodzieje.pl

Nasze pytania do Państwa:

1. Jakiego rodzaju zajęć dodatkowych, warsztatów dla dzieci potrzebują Państwo najbardziej?

2. Czy potrzebują Państwo dodatkowych badań u lekarzy specjalistów? Jeśli tak, to u jakich lekarzy? 3. Czy widzą Państwo potrzebę wsparcia psychologa dla siebie lub dla dziecka?

4. Czy potrzebne jest Państwu wsparcie w postaci sprzętu komputerowego do nauki dla dziecka? 5. Czy potrzebne są Państwu korepetycje w nauce dla dziecka? Jakie przedmioty? Jaki wiek dziecka? 6. Czy potrzebują Państwa warsztatów dla siebie, jako opiekunów? Jakiego rodzaju warsztaty byłyby dla Państwa najcenniejsze?

7. Czy widzą Państwo potrzebę spotkań z innymi rodzinami zastępczymi, celem wymiany doświadczeń, wsparcia, rozmowy itp.?

8. Czy chcieliby Państwo korzystać z Magazynu Dobroci, czyli magazynu gdzie dostępne będą dla dzieci: ubrania, pomoce naukowe: zeszyty, książki, przedmioty pierwszej potrzeby np. pieluszki, materace, kołderki itp.

9. Czy mają Państwo potrzeby związane z umeblowaniem pokoju dziecięcego? Jeśli tak, to jakie meble są potrzebne?

10. Jakiego rodzaju innej pomocy potrzebowaliby Państwo od Fundacji?

Z góry dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Pozwolą nam one dopasować działania Fundacji do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Agnieszka Nowicka

Comments


bottom of page