google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

UDAŁO SIĘ! Wspólnie uzbieraliśmy ponad 8 tysięcy złotych na komputery dla dzieci

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Dobrodziejom, zwłaszcza pracownikom Firmy TOMTOM, którzy aktywnie i z gorącym sercem włączyli się zarówno do zasilenia zbiórki, jak i jej promowania wśród znajomych.Akcja ma szczytny cel, by wyrównać nierówności w dostępnie do komputera wśród najuboższych dzieci wychowywanych przez rodziny zastępcze spokrewnione i biologiczne.

Założyliśmy zbiórkę na kwotę 7 000 zł, cicho marząc o tym, że dzięki takiej kwocie uda się zakupić kilka komputerów dla podopiecznych Fundacji DOBROdzieje się. Tymczasem do akcji włączyło się mnóstwo dobrych ludzi, którzy chcą pomagać dzieciom, by miały dostęp do komputera, tak samo jak ich rówieśnicy i kwota na naszej zbiórce z każdym dniem powiększa się. Każda kolejna wpłata, to szansa na zakup nastepnego komputera.


Zbiórka trwa jeszcze 16 dni! Dołącz do Dobrodziejów i wpłać tyle, na ile pozwala Ci dzisiejsza zasobność portfela, a dla dzieci liczy się każda złotówka.

Zbiórka odbywa się na stronie www.zrzutka.pl >>


Aktualnie Fundacja jest w trakcie rozmów z kilkoma firmami, które chcą zaoferować nam laptopy z dobrymi parametrami i w dobrej cenie. Pragniemy zapewnić dzieciom dobry sprzęt, który posłuży im na lata, by mogły uczyć się, rozwijać pasje, a może z czasem stanie się ten komputer ich narzędziem pracy.

Chcemy dać dzieciom dobry start :)Comments


bottom of page