google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

RAZEM ZMIENIAMY ŚWIAT DZIECI NA LEPSZY - Remont pokoju chłopców z rodziny zastępczej spokrewnionej

Babcia Małgosia i Dziadek Jerzy od lat wychowują dwójkę swoich nastoletnich wnuków. Robią to najlepiej, jak potrafią, dając im miłość, opiekę i codzienne wsparcie. Chłopcy zamieszkali w jednym z pokojów mieszkania dziadków, który od lat nie był remontowany. Cieszyli się jednak, że pozostali nadal w rodzinie.W Fundacji DOBROdzieje się, poznaliśmy ich historię i podjęliśmy wyzwanie, żeby pomóc stworzyć pokój na miarę potrzeb nastolatków.

Remont pokoju w kamienicy nie jest jednak prostą sprawą, dlatego poprosiliśmy o wsparcie ludzi i firm, którym tak jak nam, zależy na dzieciach, które nie mają szans wychowywać się z mamą i tatą.


PODZIĘKOWANIA :)

Chcemy serdecznie podziękować Firmie Sii Polska za zaangażowanie finansowe, które umożliwiło przeprowadzenie remontu i zakup mebli oraz za wyjątkowych wolontariuszy, którzy przygotowali ściany pokoju do malowania oraz szlifowali wraz z chłopcami łóżko piętrowe do renowacji.


Dziękujemy Marcie za podzielenie się wiedzą, jak właściwie odnawiać meble.

Dziękujemy Mai za sfinansowanie nowego pieca i wsparcie w realizacji poszczególnych prac.

Dziękujemy Marcie za projekt urządzenia pokoju.

Panu Arkowi i ekipie remontowej za zaangażowanie wszystkich sił, by pokój stał się wyjątkowym miejscem.


Wielką nagrodą za podjęcie tematu, niech będą słowa zachwyconych chłopców: Dziękujemy! Teraz jest to zupełnie inny pokój, w którym będziemy mogli spotykać się ze znajomymi i uczyć.


Chcesz pomóc w remoncie kolejnego dziecięcego pokoju?


Skontaktuj się z nami:

Agnieszka Nowicka

Commentaires


bottom of page