google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Ola i Marcin - Historia niezwykłej rodziny zastępczej!

Ola, kiedy poznała Marcina od razu zachwyciła się jego ciepłą osobowością i troską o drugiego człowieka. Zaczęli być parą, narzeczeństwem, aż w końcu 7 lat temu wzięli ślub. Przez cały ten okres kompletnie nie zwracała uwagi na jego niepełnosprawność.

Marcin urodził się, jako wcześniak z mózgowym porażeniem dziecięcym. Mimo wielkich starań para niestety nie może mieć potomstwa. Ten fakt jednak nie zniechęcił ich do powiększenia rodziny, dlatego podjęli decyzję o zostaniu rodziną zastępczą.


👧👦 W ich życiu pojawiła się mała Amelka, a następnie Bartek, którzy są dla nich całym światem. Dzielnie walczą o dobro maluchów, nie robiąc tego tylko dla siebie. Pragną, aby w Polsce przybywało rodzin zastępczych, które będą zmniejszały liczbę dzieci w domach dziecka.


🥰 Bo dzieląc się DOBREM dostajemy więcej, niż sami od siebie dajemy!

🎥 Zachęcamy do obejrzenia wzruszającego nagrania i poznania historii wspaniałej rodziny.Dziejujemy, że podzieliliście się z nami swoją piękną rodziną.

Comments


bottom of page