google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

MIĘDZY NAMI DZIEWCZYNAMI. JOGA I SPOTKANIE Z PODRÓŻNICZKĄ

Zaczęły jesienią od gotowania w studiu kulinarnym Baccaro z prezydent Hanna Zdanowska i Damian Marchlewicz Hell's Kitchen. Zimą słuchały o zarządzaniu mediami społecznościowymi, miesiąc temu - zwiedzały DoubleTree By Hilton Łódz i spotkały się z businesswoman. A wczoraj 10 dziewcząt z łódzkich domów dziecka przyszło do Big Bang Studio Studio, by posmakować swojej pierwszej w życiu praktyki jogi, oraz porozmawiać z Anna Wolska, joginką i podróżniczką.Jeszcze kilka lat temu Ania miała własną kancelarię i pracowała jako adwokatka. Ale szukała w życiu głębszego sensu. Zostawiła więc w Łodzi komfort i to, co znane, i wyruszyła w podróż dookoła świata, by zetknąć się z nowym i nieznanym.


W ciągu dwóch lat odwiedziła 111 krajów, a jej nieodłączną towarzyszką podróży stała się mata do jogi. Część trasy przemierzyła wypożyczonym kamperem, a w innych miejscach korzystała z portalu couchsurfingowego. Po powrocie do Łodzi została instruktorką jogi. Praktykowała przez całą ciążę i nie przestała także po narodzinach swojego synka Teo. 

Specjalnie dla nastolatek biorących udział w projekcie „Między nami dziewczynami” przygotowała zestaw asan dla początkujących. Był i pies z głową w dół, i pozycja szczęśliwego dziecka. Dziewczyny nie ukrywały, że choć to wersja startowa, to i tak sprawia im trudności. 


Swoim doświadczeniem związanym ze zmianą ścieżki życiowej podzieliła się z nimi także Martyna, gospodyni spotkania i szefowa Big Bang Studio, które udostępniła nam piękne przestrzenie Studio i specjalnie na zamówienie przygotowała dla dziewcząt arcysmaczne ciasto marchewkowe.


Uczestniczki projektu otrzymały również zestawy naturalnych kosmetyków od firmy Naturativ - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne. Aromatyczne kosmetyki NATURATIV były wspaniałą niespodzianką dla dziewczyn.


Projekt „Między nami dziewczynami” został stworzony przez Agnieszkę Nowicką i kampanię społeczną Rodzina Jest dla Dzieci dla nastolatek z łódzkich domów dziecka, także tych, które mimo młodego wieku same już są mamami.


Z całego MOPS-owego serca dziękujemy zespołowi Big Bang Studio za wspieranie kampanii społecznej Rodzina Jest dla Dzieci i ugoszczenie tych młodych dam w Waszym Studiu, firmie Naturativ - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne - za przygotowanie podarunków z okazji Dnia Dziecka oraz Anna Wolska - za inspirujące opowieści i pokazanie dziewczynom świata jogi .

Comments


bottom of page