• Fundacja DOBROdzieje się

PRZEKŁADAMY TERMIN! Między nami chłopakami - Spotkanie inaugurujące z Michałem Koterskim.

"Między nami chłopakami" to projekt skierowany do chłopaków (14-21 lat) objętych opieką rodzin zastępczych oraz domów dziecka w Łodzi.

Celem projektu jest inspiracja młodych mężczyzn do działania na rzecz własnego samorozwoju, otwierania się na nowe zawody, pasje, hobby, na kreowanie własnej ścieżki życiowej.


Od 2 lat funkcjonuje projekt "Między nami dziewczynami" skierowany do dziewcząt z pieczy zastępczej. Tym razem jednak postanowiliśmy zaprosić do spotkań i rozmów chłopaków, żeby pokazać im przykłady fajnych, dorosłych mężczyzn.


"Między nami chłopakami: to okazja na poznanie ciekawych postaci ze świata biznesu, kultury, polityki, a także barwnych postaciami codziennego życia.

Każde spotkanie jest inne i ma inny przebieg. Zaproszeni goście opowiadają o swoich doświadczeniach, przygodach, ścieżce zawodowej. Wiele opowieści może zaskakiwać, w wiele trudno jest uwierzyć. Okazuje się bowiem, że sukces zawodowy, czy osobisty okupiony jest wyrzeczeniami, momentami zwątpienia i załamywania rąk, ale warto się nie poddawać, walczyć o siebie i najbliższych, by zyskać szczęśliwe życie oraz zadowolenie z siebie.


Pierwsze spotkanie, czyli debiut "Między nami chłopakami":

Kiedy: O terminie spotkania powiadomimy wkrótce

Gdzie: Kino Kinematograf - w Muzeum Kinematografii, pl. Zwycięstwa 1, Łódź


Gość specjalny:

Michał „Misiek” Koterski – polski aktor, prezenter telewizyjny, satyryk.

Debiutował na wielkim ekranie w 1999, wcielając się w Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego Ajlawju. W następnych latach zagrał postać jeszcze w dwóch filmach reżyserowanych przez swojego ojca, Dzień świra (2002) i Wszyscy jesteśmy Chrystusami (2006). W 2010 pojawił się w roli Kubusia w filmie Adama Dobrzyckiego Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz (2010) i Łysego w filmie Marcina Wrony Chrzest. W 2018 zagrał Adasia Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego 7 uczuć - (źródło: Wikipedia)


Zapisy:

Wydarzenie odbywa się we współpracy Fundacji DOBROdzieje się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Zapisy na wydarzenie prosimy kierować pod adres: zespolpromocji@mops.lodz.pl


UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń. W wydarzeniu wezmą udział wyłącznie osoby, które dokonały zapisu.


Środki bezpieczeństwa COVID-19: Podczas spotkania zachowana zostanie bezpieczna odległość pomiędzy miejscami siedzącymi. Przy wejściu zapewniamy środki dezynfekujące.

Uprzejmie prosimy, by zabrać ze sobą na spotkanie maseczkę.


Zapraszamy!

Fundacja DOBROdzieje się

KRS 0000847857

NIP 9820383542 | REGON 386414930

NR RACHUNKU 74114020040000350280179891

93-259 Łódź, ul. Gersona 1/22

tel. 501 020 008

e-mail: kontakt@fundacjadobrodzieje.pl