google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

PRZEKŁADAMY TERMIN! Między nami chłopakami - Spotkanie inaugurujące z Michałem Koterskim.

"Między nami chłopakami" to projekt skierowany do chłopaków (14-21 lat) objętych opieką rodzin zastępczych oraz domów dziecka w Łodzi.

Celem projektu jest inspiracja młodych mężczyzn do działania na rzecz własnego samorozwoju, otwierania się na nowe zawody, pasje, hobby, na kreowanie własnej ścieżki życiowej.


Od 2 lat funkcjonuje projekt "Między nami dziewczynami" skierowany do dziewcząt z pieczy zastępczej. Tym razem jednak postanowiliśmy zaprosić do spotkań i rozmów chłopaków, żeby pokazać im przykłady fajnych, dorosłych mężczyzn.


"Między nami chłopakami: to okazja na poznanie ciekawych postaci ze świata biznesu, kultury, polityki, a także barwnych postaciami codziennego życia.

Każde spotkanie jest inne i ma inny przebieg. Zaproszeni goście opowiadają o swoich doświadczeniach, przygodach, ścieżce zawodowej. Wiele opowieści może zaskakiwać, w wiele trudno jest uwierzyć. Okazuje się bowiem, że sukces zawodowy, czy osobisty okupiony jest wyrzeczeniami, momentami zwątpienia i załamywania rąk, ale warto się nie poddawać, walczyć o siebie i najbliższych, by zyskać szczęśliwe życie oraz zadowolenie z siebie.


Pierwsze spotkanie, czyli debiut "Między nami chłopakami":

Kiedy: O terminie spotkania powiadomimy wkrótce

Gdzie: Kino Kinematograf - w Muzeum Kinematografii, pl. Zwycięstwa 1, Łódź


Gość specjalny:

Michał „Misiek” Koterski – polski aktor, prezenter telewizyjny, satyryk.

Debiutował na wielkim ekranie w 1999, wcielając się w Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego Ajlawju. W następnych latach zagrał postać jeszcze w dwóch filmach reżyserowanych przez swojego ojca, Dzień świra (2002) i Wszyscy jesteśmy Chrystusami (2006). W 2010 pojawił się w roli Kubusia w filmie Adama Dobrzyckiego Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz (2010) i Łysego w filmie Marcina Wrony Chrzest. W 2018 zagrał Adasia Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego 7 uczuć - (źródło: Wikipedia)


Zapisy:

Wydarzenie odbywa się we współpracy Fundacji DOBROdzieje się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Zapisy na wydarzenie prosimy kierować pod adres: zespolpromocji@mops.lodz.pl


UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń. W wydarzeniu wezmą udział wyłącznie osoby, które dokonały zapisu.


Środki bezpieczeństwa COVID-19: Podczas spotkania zachowana zostanie bezpieczna odległość pomiędzy miejscami siedzącymi. Przy wejściu zapewniamy środki dezynfekujące.

Uprzejmie prosimy, by zabrać ze sobą na spotkanie maseczkę.


Zapraszamy!

Commentaires


bottom of page